Tycie po odstawieniu tabletek

Czy odstawienie tabletek jest równoznaczne z tyciem?
2011.09.19 22:48 Odpowiedz Zgłoś naruszenie
Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każda kobieta reaguje na odstawienie tabletek inaczej. Podobnie jest w sytuacji gdy zaczyna się brać tabletki. Lista możliwych efektów ubocznych jest baaardzo długa.
2011.09.20 15:59 Odpowiedz Zgłoś naruszenie
No właśnie,słyszałam,że częściej tyje się gdy zaczyna się stosować tabletki,a chudnie raczej gdy się je odstawia :)
2011.09.21 16:43 Odpowiedz Zgłoś naruszenie
No tak, podczas przyjmowania hormonów w jakiejkolwiek postaci czy to plastry czy tabletki, kobiece ciało nabiera sporo wody i utrzymuje ją w ciele a po odstawieniu antykoncepcji, owa woda podobno uchodzi z organizmu.
2011.09.22 00:58 Odpowiedz Zgłoś naruszenie
meduzo jeśli się nie mylę to noowocześniejsze tabletki nie utrzymują już wody. Ten problem dotyczy tylko starszych tabletek.
2011.09.26 12:04 Odpowiedz Zgłoś naruszenie
Oj nie zgodziłabym się.Przyjmuję tabletki nowego typu i nie powiem,parę kilo mi przybyło jak zaczynałam je brać. Oczywiście nie mówię o 10 kg na plus,ale 2,3 na pewno! Czuję to do dziś po ubraniach ;)
2011.09.28 13:24 Odpowiedz Zgłoś naruszenie

Skomentuj wątek

Zaloguj się, by dodać komentarz lub komentuj anonimowo:
Twój nick:

Porównaj ceny leków,
znajdź tańsze zamienniki.

Wirtualny diagnosta

Sprawdź, co Ci dolega
z naszym wirtualnym diagnostą

Najaktywniejsci na forum

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Polecane

Anatomia człowieka

Odkryj tajemnice
ludzkiego ciała

Mapa placówek

Sprawdź najbliższe apteki,
przychodnie, szpitale ...

© Pharma Partner 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone

X

Logowanie:

login:

hasło: