14 czerwca – oddaj krew razem z wampirami!

W piątek, 14 czerwca, w Światowym Dniu Krwiodawcy, w centrum Warszawy odbędzie się nietypowa akcja poboru krwi.

Tego dnia pod Pałacem Kultury i Nauki stanie autobus Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, a w jego przedsionku uczestnicy akcji będą mogli się przenieść nie tylko w scenerię serialu HBO „Czysta krew”, ale też oddać krew. Wszystkie osoby, które wezmą udział w akcji, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Czytaj: Badania krwi - bardzo ważne, ale niewystarczające

14 czerwca będzie można oddać krew w autobusie obsługiwanym przez profesjonalny personel Wojskowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Przedsionek będzie zaaranżowany w stylu znanego z serialu „Czysta krew” baru „Fangtasia”, w którym spotykają się wampiry. Będzie on pełnił rolę poczekalni dla osób oczekujących na swoją kolej.

Akcja oddawanie krwi

W akcji oddawania krwi mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie, a każdy krwiodawca otrzyma pakiet gadżetów związanych z serialem. Na miejscu będzie można wykonać makijaż w stylu wampirycznym oraz zrobić sobie zdjęcie z obecnymi na miejscu wampirami. Osoby, które przyjdą w przebraniu stylizowanym na wampira, także mogą liczyć na gadżety związane z serialem.

Zobacz też: Zdrowie z żelaza.

Akcja została zainspirowana premierą nowego sezonu serialu HBO „Czysta krew”. Głównymi bohaterami tego serialu są wampiry, które dzięki opracowaniu receptury sztucznej krwi stały się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa.

Akcja „Chcemy twojej krwi” odbędzie się pod Pałacem Kultury i Nauki od strony ul. Marszałkowskiej w godz. 9.00 – 17.00.

Czytaj też: Oddaj krew – to piękny gest i korzyści dla Ciebie

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA