3 kroki do sexy pupy!

Istnieje wiele ćwiczeń wzmacniających mięśnie pośladków. Ich różnorodność jednak nie zawsze odpowiada naszym oczekiwaniom. Trudno bowiem wybrać te najskuteczniejsze.

Istnieje wiele ćwiczeń wzmacniających mięśnie pośladków. Ich różnorodność jednak nie zawsze odpowiada naszym oczekiwaniom. Trudno bowiem wybrać te najskuteczniejsze.
Nowojorski trener Mike’a Monroe opracował serie 3 prostych ćwiczeń, które pozwolą ci osiągnąć jędrne i krągłe pośladki w krótkim czasie. Aby mieć wymarzoną pupę wystarczy poświęcić 3 dni w tygodniu na ćwiczenia , a efekty będą widoczne już po 3 tygodniach.
Pamiętaj by przed rozpoczęciem każdego ćwiczenia wykonać rozgrzewkę.

Krok 1. Przysiad z lewej na prawą.

Stań w lekkim rozkroku. Następnie powoli ugnij nogi w kolanach. Dla utrzymania lepszej równowagi rozłóż ręce na bok i ugnij je w łokciach. Przenieś ciężar ciała z lewej nogi na prawą. W przy tym ćwiczeniu ważne jest, aby przy przenoszeniu ciężaru ciała wyprostować jednocześnie nieprzeciążoną nogę. Pamiętaj aby pupa była jak najniżej. Nie śpiesz się , oddychaj głęboko i swobodnie. Poczuj jak twoje mięśnie się napinają. Ćwiczenie powtarzaj 11-20 razy.

Krok 2. Przysiad w górę i dół

Przy tym ćwiczeniu opuść ręce wzdłuż ciała i stań w niewielkim rozkroku. Następnie pochyl się do przodu, tak aby dosięgnąć dłońmi swoje pięty. Potem wyprostuj nogi i znowu ugnij. Przy trzecim przysiadzie wyskocz energicznie w górę. Ćwiczenie powtórz jeszcze 3 razy.

Zobacz: Trening izometryczny - bez sprzętu i wychodzenia z domu

Krok 3. Przysiad do przodu i tyłu.

To ćwiczenie jest doskonałe na zakończenie wcześniejszych serii przysiadów. Podobnie jak w wcześniejszych czynnościach stań w szerokim rozkroku, ugnij nogi bardzo nisko, a palce stóp skieruj na boki. Nie zmieniając pozycji ciała przejdź do przodu i do tyłu małymi kroczkami. Zrób około 12 kroczków po czym odpocznij kilka sekund. Ćwiczenie powtórz dwukrotnie.

Powyższe ćwiczenia to sekwencja urozmaiconych przysiadów, które są łatwe do wykonania, niewymaganą specjalnych umiejętności i poświęcenia swojego cennego czasu. 3 ćwiczenia, 3 dni w tygodniu, aby zobaczyć efekty już po 3 tygodniach. Proste, przyjemne i niezmiernie skuteczne powinny zachęcić każdą kobietę chociaż raz do spróbowania swoich sił.

Czytaj też: Ćwiczenia na jesień. Doładuj się pozytywną energią!

Sprawdź: 6 sprawdzonych metod na skurcze mięśni

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA