Cogninet Maraton Mózgu 15-17 kwietnia 2016

Starszy niż rok
Cogninet Maraton Mózgu to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Odbędzie się jako impreza towarzysząca podczas łodzkiego DOZ Maratonu z PZU w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku. Bo w zdrowym ciele, zdrowy mózg!

Każdy kto podejmie wyzwanie Cogninet Maratonu Mózgu zdobędzie swój własny medal! Na odwiedzających czekają trzy strefy, które odpowiadają potrzebom naszego mózgu: Odżywianie, Diagnostyka i Fitness.

W każdej z tych stref na odwiedzających stoisko Maratonu Mózgu czekać będzie  świetna zabawa a zapewni ją:

  • Aplikacja Cognicare – z jej pomocą podejmiesz prawdziwe wyzwanie i sprawdzisz funkcje kognitywne swojego mózgu! Jest to nowość w Polsce i to właśnie Wy będziecie mogli po raz pierwszy ją przetestować!
  • Mind Control – to prawdziwy pojedynek na mózgi! Każdy z was będzie mógł nauczyć się, jak za pomocą swoich fal mózgowych sterować ruchem przedmiotów, tak, aby wygrywać każdą rywalizację!
  • Hologram mózgu – na wszystkich fanów mózgu… i nie tylko… czeka trójwymiarowa wizualizacja tego niezwykłego narządu! Dzięki niej wejrzycie w struktury mózgu i dowiecie się, w jaki sposób działają, żebyście mogli odbierać otaczający was świat, a także mieć dobry nastrój i mnóstwo energii na co dzień.
  • Dotykowy telebim z grami aktywującymi mózg – to interaktywne łamigłówki, które aktywują nawet najbardziej ospałe zwoje! Super rozrywka i trening mózgu dla dzieci i dorosłych.

Do szczególnych atrakcji Cogninet Maraton Mózgu należy możliwość zapoznania się z produktami specjalnego przeznaczenia medycznego z linii Resource, które są wsparciem dla organizmu, w tym mózgu, dostępnym w wygodnej do stosowania formie i kilku wersjach smakowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Często, mimo usilnych starań, dostarczenie wszystkich składników, które odżywiają mózg, okazuje się trudne, głównie ze względu na brak czasu lub nieodpowiednią jakość dostępnych na rynku produktów. Często też borykamy się z trudnością w opiece żywieniowej osób nam bliskich, które cierpią na demencję czy chorobę Alzheimera. Podczas Maratonu Mózgu ekspert marki Resource zapozna Państwa z gotowymi rozwiązaniami przy szczególnych problemach żywieniowych.

Należy pamiętać o tym, że pełnowartościowa dieta jest szczególnie ważna w przypadku osób cierpiących na choroby neurodegeneracyjne, w tym na chorobę Alzheimera. Produkty z linii Resource niosą profesjonalne wsparcie w tym zakresie, gdyż w kompleksowy sposób odżywiają osłabiony chorobą mózg.

Podoba nam się ta nowa i neizwykle ważna inicjatywa! Medme.pl poleca!

Czytaj także: Czy życie po udarze bez niepełnosprawności jest możliwe?

Czytaj też: Opryszczkowe zapalenie mózgu - przyczyny, objawy i leczenie

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA