Nowy sklep

już ON-LINE

Dbam o zdrowie - magazyn dla lubiących żyć zdrowo. Już w sprzedaży!

W najnowszym numerze m.in.: Joanna Koroniewska o swoim zdrowym stylu życia, Anna Dereszowska w rozmowie z redaktor naczelną Beatą Sadowską o godzeniu wielu ról życiowych, a także o tabacie, naprotechnologii, produktach ligth, diecie antygrzybicznej.
Źródło: 123RF

Spis treści

W najnowszym, marcowym numerze magazynu „Dbam o zdrowie” Joanna Koroniewska opowiada o swojej pasji biegania i zdrowym stylu życia, które skutkują tym, że mając prawie 40 lat, wygląda jak nastolatka. Redaktor naczelna Beata Sadowska rozmawia z Anną Dereszowską o tym, jak godzi wiele ról życiowych – mamy, aktorki i ambasadorki kampanii antynowotworowej. Bartek Kasprzykowski zaś zdradza swój patent na skuteczne gubienie (oraz zyskiwanie) nadliczbowych kilogramów na potrzeby konkretnej roli filmowej.

Zobacz też: Kwietniowe wydanie "Dbam o zdrowie" z nową porcją zdrowych informacji!

Reklama

Co w numerze?

Nie tylko z okazji Dnia Kobiet magazyn przygotował dla czytelniczek plan odkrywania i pielęgnowania kobiecości. W stałym cyklu ZMIEŃ ŻYCIE W 30 DNI  tym razem znajdziemy rady, jak zrobić remanent w garderobie, podkreślać urodę i seksapil oraz czerpać siłę od innych kobiet. Natomiast w cyklu „Patent na urodę” dowiemy się, jak zyskać cerę pełną blasku, uporać się z atopową skórą oraz zyskać bujną fryzurę (relacja z zabiegu mezoterapii skóry głowy).

Powitajmy wiosnę pełne entuzjazmu dzięki sposobom na zyskanie energii mimo niesprzyjającej aury. „Dbam o zdrowie” wylicza zalety codziennej sjesty, bo drzemkę warto ucinać sobie niezależnie od pory roku. Porusza gorący temat naprotechnologii. I bez tabu podpowiada, czego szukać może kobieta, a czego mężczyzna w sex shopie.

Czytelniczki, które bezskutecznie się odchudzają, dzięki sugestiom magazynu „Dbam o zdrowie” mogą wreszcie odnieść zwycięstwo w walce o smukłą sylwetkę. Znajdą w nim modny intensywny trening jakim jest tabata, a także zestawy ćwiczeń możliwych do wykonania w domu oraz informacje o ważnej w regularnych treningach motywacji.

W stałym cyklu „Wiem co jem” redakcja wzięła na warsztat produkty typu „light”, „zero procent” i podpowiada, jak odróżnić zdrowe jedzenie od byle jakiego. Odkrywa tajniki diety antygrzybiczej, która wzmacnia odporność. Podaje proste przepisy na wyrafinowane tarty.

W „Projekcie na życie” magazyn prezentuje historie kobiet, które zostały manikiurzystkami – nie szczędzą nam one zwierzeń na temat blasków i cieni tego zawodu. Dają konkretne podpowiedzi, jak odnieść sukces, zakładając własną firmę.

Czytaj też: Dbam o Zdrowie – biegam i… pomagam!

 

Materiał partnera

Oceń artykuł

(liczba ocen 16)