Depilacja laserowa Vectus GDYNIA

Usuwanie nadmiaru owłosienia z zastosowaniem lasera jest zabiegiem, który odbywa się coraz częściej. Tendencja ta wydaje się całkowicie naturalna, gdyż nowoczesne technologie pozwalają na uzyskanie wysokiego poziomu skuteczności, a dodatkowo wszystko przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. Rewelacyjnym rozwiązaniem w tej dziedzinie jest laser Vectus, wykorzystywany w zabiegach w Clinica Cosmetologica w Gdyni.
Depilacja laserowa

Artykuł sponsorowany

Spis treści

Artykuł sponsorowany

Darmowe konsultacje przed zabiegiem

Przed każdym zabiegiem depilacji laserowej oferujemy naszym pacjentom możliwość skorzystania z darmowego spotkania kwalifikacyjnego z jednym z naszych doświadczonych kosmetologów. Przeprowadzony zostanie dokładny wywiad i sprawdzony stan skóry. Pozwala to na wykluczenie przeciwwskazań, jak również dobranie odpowiednich parametrów zabiegów, ich ilości i częstotliwości. Wszystko to składa się na osiągnięcie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa.

Umów się już teraz na darmową konsultację w sprawie depilacji laserowej w Gdyni:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94

VectusGdynia.pl - Depilacja laserowa w Gdyni

Laser Vectus

W Clinica Cosmetologica w Gdyni dostępny jest najnowocześniejszy sprzęt na rynku, czyli laser diodowy Vectus, o długości wiązki światła 810 nm. Stanowi on dzieło naukowców z Harvard Uniwersity, którzy poświęcili wiele lat swojej pracy, na stworzenie tak zaawansowanego rozwiązania. Aparatura wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne. Pośród nich niekwestionowaną gwiazdą jest fototermoliza selektywna, która pozwala na zwiększenie skuteczności zabiegu, jak również ograniczenie podrażnień. Osoby obawiające się bólu, mogą spać spokojnie, gdyż technologia Advanced Contact Cooling pozwala na uniknięcie nieprzyjemnych doznań w czasie zabiegu – specjalna nakładka nieustannie chłodzi skórę. Również przełomowym rozwiązaniem jest czytnik aktywnej melaniny Skintel, który dopiera parametry zabiegu indywidualnie przez cały czas jego trwania.

Zdaniem specjalisty: „Nowoczesne technologie, jakie wykorzystuje laser Vectus, sprawiają, że zabieg jest bezpieczny, komfortowy i bardzo skuteczny. Wszystko to wyraźnie wpływa na popularność tej metody, jak również rosnące zaufanie pacjentów i specjalistów”. - mówi kosmetolog z placówki Vectus Gdynia.

Reklama

Jak jest skuteczność lasera Vectus?

Laser diodowy Vectus jest rozwiązaniem pozwalającym na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia, aż w 95% podczas zaleconej przez specjalistę serii zabiegów. Pozostałe 5% uwidoczni się w ciągu roku od zakończenia ostatniego zabiegu. Po upływie tego czasu należy wykonać jeden zabieg przypominający, który zagwarantuje trwałe usunięcie wszystkich włosków.

Depilacja pach laserem

Jest to zabieg, któremu chętnie poddają się zarówno panie, jak i panowie. Włosów pod pachami pozbywamy się niemal codziennie, jeśli korzystamy ze zwykłej maszynki i zawsze pojawiają się obawy, że skóra nie jest dostatecznie gładka. Laser Vectus pozwoli nam cieszyć się idealną skórą, bez żadnego włoska już na zawsze, tak więc warto wybrać właśnie tę opcję.

Depilacja bikini laserem

Jest to okolica ciała, która odsłaniana jest przede wszystkim latem, gdy chcemy pokazać się na plaży w idealnym bikini. Niestety czerwone punkciki, wrastające włoski czy już odrastające mogą popsuć efekt. Wszystkich problemów z depilacją tej problematycznej i delikatnej części naszego, pozbędziemy się dzięki skorzystaniu z depilacji laserowej bikini Vectus.

Depilacja twarzy laserem

Włoski na twarzy usuwane są przede wszystkim przez kobiety. Ich pojawienie się wpływa na poziom naszej samooceny i poczucie kobiecości. Golenie zwykle na niewiele się zdaje, gdyż włoski szybko odrastają i stają się silnie widoczne, a depilacja woskiem bywa bolesna i może powodować podrażnienia. Z tego powodu najlepiej pozbyć się problemu na dobre, stosując najlepsze na rynku rozwiązanie, czyli laser diodowy Vectus.

Wskazania do depilacji laserem Vectus

Jest to zabieg estetyczny, który w głównej mierze kierowany jest do osób, którym zależy na trwałym pozbyciu się niechcianego owłosienia. W wielu przypadkach okazuje się jednak, że ma również zastosowanie medyczne. Dermatolog może polecić przeprowadzenie depilacji laserowej Vectus w sytuacji, gdy wyczerpią się inne metody lecznicze przy zapaleniu mieszków włosowych, wrastających włoskach czy hirsutyzmie, czyli nadmiernym owłosieniu. Tutaj pozbędziemy się źródła problemu, a mianowicie samych włosków.

Przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej Vectus

Zabieg Vectus jest niezwykle bezpieczny, stąd ilość przeciwwskazań do jego wykonania jest niewielka. Jednak istnieją sytuacje, kiedy nie może zostać przeprowadzony. Niekiedy konieczne jest całkowite zrezygnowanie z jego wykonania, a innym razem odroczenie na jakiś czas. Wśród przeciwwskazań wyróżniamy:

1. Ciąża.

2. Karmienie piersią.

3. Stany ropne na skórze.

4. Podrażnienia na skórze.

5. Skóra bezpośrednio po opalaniu.

6. Infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze.

7. Stosowanie terapii retinoidami.

8. Bielactwo.

9. Łuszczyca.

10. Skłonność do powstawania bliznowców oraz przebarwień.

Jak przygotować się do zabiegu?

Pierwsze przygotowania rozpoczynamy na miesiąc przed zabiegiem. Wówczas całkowicie rezygnujemy z opalania skóry, czy to na solarium, czy na słońcu, nie wolno również stosować preparatów brązujących i samoopalający, konieczne jest zrezygnowanie z kosmetyków, które mogą powodować uwrażliwienie skóry na działanie słońca, czyli takich zawierających witaminę A, C lub kwasy, rezygnujemy również z depilacji i wyrywania włosków.

Na tydzień przed zabiegiem powinniśmy we wzmożony sposób zatroszczyć się o skórę, gdyż w czasie depilacji laserem nie powinna ona być podrażniona ani przesuszona. Niezbędne jest również odstawienie doustnych preparatów, które mogą powodować uwrażliwienie skóry na działanie słońca. UWAGA! Takie działanie wykazują również niektóre zioła!

Dzień przed zabiegiem lub w dniu, gdy mamy się mu poddać, dokładnie golimy skórę zwykłą maszynką go golenia. Nie nakładamy na nią również żadnych kosmetyków.

Po zabiegu można stosować preparaty o działaniu łagodzącym i nawilżającym, unikamy sauny i basenu, nie wystawiamy skóry na działanie słońca i stosujemy kremy z wysokim filtrem, oprócz tego na okolicę zabiegową nie nakładamy dezodorantu i unikamy mechanicznych podrażnień, które mogą powstać np. w czasie intensywnego wycierania ręcznikiem.
                                                                                                               

Oceń artykuł

(liczba ocen 18)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!