Dezynfekcja dłoni – jak chronić je przed drobnoustrojami? Poznaj Trisept MAX!

Ostatnie miesiące pandemii sprawiły, że przestrzeganie zasad prawidłowej dezynfekcji rąk stało się koniecznością. Jak dochodzi do zakażenia i jak się przed nim chronić? Idealnym rozwiązaniem może okazać się płyn do dezynfekcji rąk Trisept MAX. Sprawdź, jak zadbać z jego pomocą o swoje bezpieczeństwo!
Dezynfekcja dłoni

Artykuł sponsorowany

Źródło: Materiały partnera

Spis treści

Dlaczego to tak ważne?

Nadeszła jesień, a wraz z nią koniec sezonu urlopowego, nowy rok szkolny i powroty do szkół, przedszkoli oraz pracy. Nic więc dziwnego, że nasuwa się coraz więcej zasadnych pytań i wątpliwości, jak zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo. Z jednej strony specjaliści alarmują, że świat powinien liczyć się ze wzrostem zachorowań na COVID-19 i apelują o rozwagę.

Jak co roku w okresie jesienno-zimowym można spodziewać się także wzmożonych zachorowań na grypę. Jednakże, z drugiej strony coraz bardziej tęsknimy do takiego życia, jakie wiedliśmy przed pandemią, do rzeczywistego kontaktu z drugim człowiekiem, wyjść do kina, swobodnego korzystania z kawiarni czy nawet powrotu do stacjonarnego trybu pracy. Ma to ogromny wpływ na komfort i zdrowie psychiczne.

Jedynym rozwiązaniem jest więc przestrzeganie zasad bezpieczeństwa – należy do nich także regularna dezynfekcja rąk przy pomocy sprawdzonego środka. Biobójcze preparaty do dezynfekcji dłoni, takie jak Trisept MAX, mogą przynieść efekty w minimalizowaniu ryzyka zakażenia. Dlaczego?

Gwarancja skuteczności

Pamiętajmy, że stosowanie samych kosmetyków bądź zwykłej wody z dodatkiem mydła nie wystarczy, aby ustrzec się przed zakażeniem. Takie rozwiązania nie są w stanie zapewnić nam maksymalnej ochrony. Jedynie dezynfekcja odpowiednimi produktami biobójczymi będzie w stanie wesprzeć nas w skutecznym minimalizowaniu ryzyka, jakie powodują pozostające na powierzchni dłoni wirusy, bakterie oraz grzyby. Płyn Trisept MAX wyróżnia się w tym zakresie swoją niezawodnością. Skuteczne działanie preparatu zapewnia jego skład, który został opracowany zgodnie ze ściśle przestrzeganymi wymogami.

Zawiera on dwa różne alkohole– łącznie stanowią aż 80% składu produktu – co pozwala skutecznie eliminować groźne drobnoustroje. W składzie płynu znajdziemy też glicerynę, która zadba o nawilżenie dłoni i komfort używania środka nawet przy częstym stosowaniu.

Trisept MAX działa na trzech płaszczyznach, gdyż likwiduje nie tylko wirusy, ale także bakterie i grzyby, które mogą pozostawać na skórze nawet po umyciu rąk. Działanie to zostało potwierdzone badaniami laboratoryjnymi. Produkt podlega zwykłej (pełnej) rejestracji w  Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL).

Reklama

Wygoda codziennego użytkowania

Płyn do dezynfekcji Trisept MAX bez problemu dotrzyma kroku nawet najbardziej zapracowanej osobie. Kompaktowe opakowanie zmieści się w każdej torebce, kosmetyczce czy szkolnym tornistrze. Mając go ciągle pod ręką, można aplikować go na dłonie kilka, a nawet kilkanaście razy dziennie – ilekroć poczujemy taką potrzebę. Produkt jest przy tym bardzo wydajny. Buteleczka Trisept MAX o pojemności 30 ml, zaopatrzona w dyfuzor ułatwiający dawkowanie, zapewni nam ok. 200 użyć.

Stosowanie preparatu nie wymaga dostępu do wody ani środków myjących, przez co świetnie sprawdza się on zarówno w podróży, jak i na świeżym powietrzu. Dzięki temu nie musimy rezygnować ze swoich obowiązków służbowych czy ulubionych aktywności, zapewniając sobie ochronę, jakiej potrzebujemy. 

W tym trudnym dla wszystkich czasie zadbajmy o siebie i o innych. Niech noszenie maseczki i dezynfekcja rąk z użyciem skutecznego preparatu biobójczego staną się dobrymi nawykami. Nie poprzestawajmy na półśrodkach. Wybierajmy pewną ochronę dla całej swojej rodziny!

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

Powyższy artykuł prezentuje treści informacyjne i został opracowany wyłącznie przez redakcję serwisu. Artykuł zawiera informacje o wybranych produktach dostępnych w internetowym Sklepie Medme.pl i ma charakter autopromocyjny Sklepu Medme.pl Wybór prezentowanych produktów lub kategorii produktów został dokonany w sposób rzetelny, wyłącznie przez redakcję serwisu.
<-- popup -->