E-book pełen witamin!

Starszy niż rok
Ból głowy, drżenie powiek czy nocne skurcze łydek to znak, że brakuje nam konkretnych witamin lub minerałów. Dlatego dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić swój organizm, przygotowaliśmy witaminowy poradnik w postaci e-booka!

Jesienią i zimą nietrudno o niedobór witamin czy mikro- i makroelementów. Jeśli więc zbyt często czujesz zmęczenie lub rozdrażnienie albo masz problemy z koncentracją, najwyższy czas o siebie zadbać. Gwarantujemy, że w witaminowym kompendium znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, które pozwolą Ci odpowiednio wesprzeć swój organizm.

Witaminy to różnorodne związki chemiczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Same w sobie nie są ani źródłem energii, ani materiałem budulcowym, za to bez nich nie zaszłaby większość procesów metabolicznych w organizmie. Choć ludzki organizm potrzebuje witamin w minimalnych ilościach, to pozbawiony ich zupełnie, nie może normalnie funkcjonować. Podobnie dzieje się zresztą wtedy, gdy którejś witaminy w organizmie jest za dużo.

Zobacz: Nie masz przyrządów do ćwiczeń? Wystarczy książka!

Dla naszego rozwoju, reprodukcji i zdrowia tak samo ważne są składniki mineralne, stanowiące w sumie ok. 4% masy ciała. Ze względu na zapotrzebowanie organizmu dzieli się je na makro- i mikroelementy (pierwiastki śladowe). Ponieważ organizm nie umie sam ich wytwarzać, mikro- i makroelementy przyjmuje się niemal wyłącznie z pożywieniem.Pobierz e-book

E-book przygotowany został z myślą o wszystkich, którzy chcą poprawić swoje zdrowie i podnieść jakość życia. Z naszego zestawienia dowiesz się, dlaczego witaminy i minerały są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu, za co odpowiadają wybrane pierwiastki oraz jak właściwie odczytywać sygnały, które wysyła organizm, gdy czegoś mu brakuje. Znajdziesz w nim także niezbędne informacje na temat witaminowych suplementów, pomożemy Ci skomponować zdrową i zbilansowaną dietę, a także podpowiemy, jak przygotować pyszne, witaminowe shoty!

Sprawdź też: Balsamem dla duszy jest książka, a dla ciała?

Do e-booka dołączone zostały też dwie wygodne ściągawki:

- lista produktów żywnościowych, które służą zdrowiu i zawsze powinny znajdować się w Twojej lodówce;

- lista zdrowych przysmaków na poprawę nastroju, którą możesz wydrukować i zabierać ze sobą na zakupy!

To proste! Dzięki narzędziom takim jak „Pay with a Tweet/Facebook” możesz „kupić” nasz witaminowy poradnik, „płacąc” za niego jedynie wpisem w odpowiednim serwisie. Innymi słowy – wystarczy, że informację o pobraniu e-booka udostępnisz na wybranym profilu społecznościowym (Twitter/Facebook), a witaminowy e-book będzie Twój.

Jeśli chcesz zdobyć e-booka, zajrzyj TUTAJ.

Na zdrowie!

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

Pytanie: W którym z produktów znajduje się najwięcej witaminy C?

  w cytrynie

  w czerwonej papryce

  w wątróbce

  w marchewce

  w ogórku

  nie wiem

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA