Nowy sklep

już ON-LINE

Inhalator niezastąpiony w każdym domu - przegląd popularnych modeli

Inhalator to pomocne urządzenie, które każdy powinien mieć w domu. Często używają go przede wszystkim rodzice małych dzieci, ale docenią go również dorośli, np. cierpiący z powodu dokuczliwych bólów zatok, alergii lub w trakcie przeziębienia. Inhalator, dzięki wytwarzanej z leku lub soli fizjologicznej „zimnej mgiełce”, pozwala na szybkie i skuteczne dostarczanie substancji do dróg oddechowych, co m.in. wspomaga wykrztuszanie wydzieliny. Jest niezastąpiony w walce z przeziębieniem, zapaleniem oskrzeli albo zatok.
Inhalator

Artykuł sponsorowany

Spis treści

Inhalator z nebulizatorem - dla dzieci i dla dorosłych

Najlepszym inhalatorem dla dzieci jest inhalator z nebulizatorem, czyli częścią, w której płyn jest rozbijany na malutkie drobinki i w takiej postaci dostarczany jest do dróg oddechowych dziecka, co pozwala uniknąć obciążania układu pokarmowego lekiem i zapewnia szybsze działanie inhalowanych substancji.

Jeden z najpopularniejszych modeli inhalatorów to uniwersalny Inhalator SIMPLE Sanity. To praktyczne i ekonomiczne rozwiązanie dla całej rodziny. Pozwala na zastosowanie wszystkich standardowych leków wziewnych w postaci ciekłej poprzez wytwarzanie z nich mgiełki leczniczej. Jest niedrogi, łatwy w obsłudze i przechowywaniu. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom oraz załączonej do zestawu praktycznej torbie z suwakiem można zabrać go na wyjazd. Inhalator SIMPLE Sanity ma wszechstronne zastosowanie, polecany jest zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, przy infekcjach i chorobach układu oddechowego oraz w celach profilaktycznych. Zapewnia precyzyjne i szybkie podanie leku, co jest szczególnie ważne  przede wszystkim w przypadku małych dzieci. Istnieje możliwość wyposażenia go w dodatkowe końcówki dla dzieci i dorosłych.

 

Alergia STOP - inhalator przyjazny alergikom

Z myślą o alergikach powstał Inhalator Alergia STOP marki Sanity, który jest przeznaczony dla osób zmagających się z objawami alergii, szczególnie dotkliwymi wiosną i latem. Powstał w celu złagodzenia dolegliwości, takich jak nieprzyjemny ból i uczucie suchości w gardle, nieżyt nosa, podrażnienie śluzówki, które towarzyszą alergiom i są bardzo uciążliwe w codziennym funkcjonowaniu. Inhalator ten jest polecany jako wsparcie dla całej rodziny, posiada także maseczkę dla dzieci. Doskonale nadaje się do prowadzenia terapii profilaktycznych, nawilżania i łagodzenia dolegliwości bólowych, jak i do podawania leków w trakcie infekcji dróg oddechowych.

Reklama

Inhalator dla dzieci

Jeśli zastanawiasz się, jaki inhalator będzie najlepszym wyborem dla dziecka, naszym zdaniem najlepiej postawić na nebulizator o wysokich parametrach jakościowych i wyglądzie, który przyciągnie uwagę dziecka i uatrakcyjni zabieg inhalacji. Jeden z najczęściej wybieranych inhalatorów tego typu to inhalator dla dzieci BABY Sanity. Umożliwia on podawanie leków oraz może być stosowany w celach profilaktycznych. Przyjazny dziecku i estetyczny wygląd w formie króliczka spowoduje, że podanie leku będzie dla dziecka bardziej komfortowe, przy zachowaniu pożądanej skuteczności i bezpieczeństwa. Można go stosować już od pierwszego dnia życia dziecka, dzięki załączonym do niego akcesoriom dedykowanym malutkim dzieciom.

Reklama

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA – cichy inhalator albo regulacja nebulizacji

Szczególnie cichą pracę i wyjątkową łatwość użytkowania zapewnia Inhalator Siateczkowy SILENT MESH marki Sanity. Jest bezgłośny i bardzo lekki, mieści się w dłoni i może być używany nawet na leżąco. Zapewnia skuteczną inhalację górnych i dolnych dróg oddechowych, a brak kabli czyni go idealnym rozwiązaniem do inhalacji w podróży.

Jeśli natomiast zależy nam na możliwości regulacji wytwarzanych przez nebulizator cząsteczek, optymalnym wyborem będzie jedno z najbardziej zaawansowanych technicznie urządzeń w tym segmencie, czyli Inhalator PRO Sanity. Ma on możliwość regulacji rozmiaru cząsteczek oraz prędkości nebulizacji. Spośród innych inhalatorów wyróżnia go również możliwość oczyszczania i nawilżenia dróg oddechowych dzięki załączonemu do zestawu irygatorowi Nosalek Jet.


Więcej informacji na temat inhalatorów oraz wpływu inhalacji na zdrowie znajdziesz na www.Sanity.pl.

Oceń artykuł

(liczba ocen 1)