Jak przestać być singlem?

Bycie singlem dla wielu osób może być męczące. Taki stan jest szczególnie męczący, jeśli wszyscy znajomi mają już partnerów i od kilku miesięcy, a nawet lat są w stałym związku. Kiedy tak jest to pojawia się marzenie, by również coś zmienić w swoim życiu i poznać kogoś, kto będzie spędzał z tobą czas, będzie o ciebie dbać i zakończy twój stan singla. Jednak nie jest to takie łatwe, jak może się wydawać.
bycie singlem

Artykuł sponsorowany

Źródło: Materiały promocyjne

Spis treści

Wiele osób, które jest singlem nie może znaleźć sobie drugiej połówki, ponieważ nie wie nawet jak zacząć szukać. Czas więc dowiedzieć się, jak przestać być singlem - poznaj rady od specjalistów z eronplus.pl

1. Dbaj o siebie

Singel mają często tendencję do zakładania na siebie czegoś co pierwsze wpadnie w ręce. Nie zależy im zbytnio na tym, jak widzą ich inny i nie starają się, by doskonale wyglądać. To oczywiście nie oznacza, że chodzą oni w za dużych i brudnych ubraniach. Jednak wielu singli wychodząc z domu nie zwraca uwagi na wygląd. Jest to błąd. Jeśli chcesz przestać być singlem, to czas na zadbanie o siebie. Ubrania to najlepszy sposób na to, by przyciągnąć do siebie płeć przeciwną. Jeśli więc jesteś kobietą częściej zakładaj sukienki, a jeśli mężczyzną od czasu do czasu możesz pozwolić sobie, by założyć koszulę.

2. Częściej wychodź ze znajomymi

Nie ma lepszego sposobu na poznanie nowych znajomych- czyli potencjalnego przyszłego partnera jak wyjście z domu. Nie ma dużych szans na to, że znajdziesz miłość swojego życia spędzając czas w domu przed telewizorem. Jeśli więc chcesz przestać być singlem możesz częściej wychodzić z domu ze znajomymi. Może sama nie poznasz nowego faceta, ale twoja znajoma przyprowadzi na spotkanie swojego kolegę? To już szansa, że tego wieczoru nie spędzisz samotnie, a może na jednej nocy się nie skończy? Lepiej samemu stworzyć okazję niż czekać, że ona sama się pojawi.

Reklama

3. Sama zaproponuj randkę

Znasz dziewczynę w pracy i wydaje ci się ona atrakcyjna. Chcesz się z nią umówić, ale nie masz odwagi, by to zrobić? Może ona również chce się z tobą spotkać, ale myśli, że nie jesteś sam? Nie każdy przecież będzie wiedział, że jesteś singlem i chcesz się z kimś umówić. Jeśli nie ty, to nikt za ciebie tego nie zrobi. Może spróbować ją zaprosić. I to tyczy się nie tylko kobiet z pracy, ale również osób, które widzisz na mieście. Jeśli ktoś ci odmówi, to nie traktuj tego, jak porażki i końca świata. Próbuj dalej z kimś innym na pewno ci się uda.

4. Nie odmawiaj spotkania

Zostałaś zaproszona na randkę przez kolegę ze szkoły. On ci się nie podoba, zdecydowanie wolisz brunetów, a on jest blondynem. Mimo tego, że jesteś samotna i szukasz wielkiej miłości, odmawiasz. A przecież nie tylko wygląd się liczy, ale również charakter. Możesz udać się na randkę z kimś kto nie do końca trafia w twoje gusta, ale na spotkania okaże się, że od początku doskonale się rozumiecie. To będzie miłe zaskoczenie i może zostaniecie parą? Nie przekonasz się, jeśli odmówisz. Oczywiście nie oznacza, to, że masz się zgadzać na każdą propozycję randki, jednak nie odrzucaj wszystkich po kolei, ponieważ w ten sposób nigdy nie przestaniesz być singlem.

5. Umawiaj się na randki w ciemno

Wiele osób uważa, że randki w ciemno nie są dla nich. A jednak jest to nie tylko doskonały sposób na poznanie nowych i ciekawych osób, ale także doskonałą zabawę. Przecież nie musisz brać ślubu z człowiekiem, z których siadasz przy stoliku. Jeśli spotkanie ci się nie spodoba, to możesz je zakończyć w każdej chwili, ale daj sobie szansę. Możliwe, że na takiej randce naprawdę znajdziesz kogoś ciekawego z kim warto spędzić więcej czasu. A randki w ciemno nie są przecież takie straszne.

6. Załóż konto na portalu randkowym

Jeszcze kilka lat temu takie zachowanie nie byłoby polecane, a wiele osób wstydziłoby się przebywania na takich portalach. Jednak obecnie taki sposób poznawania nowych osób i przyszłych partnerów, jest popularny. Wiele osób poznaje na nich miłość swojego życia, więc daj szansę również sobie. Nie ma w tym nic trudnego, zwłaszcza że portali pojawia się coraz więcej. Wystarczy, że umieścisz swoje zdjęcie, opis i zaczniesz pisać z innymi i czekać na odpowiedzi i nowe wiadomości. Kiedy umówisz się na randkę i ona się nie uda, to nie poddawaj się. Może następnym razem będzie lepiej, a może uda się dopiero za piątym razem.

7. Bądź wytrwały

Wielu singli poddaje się po kilku miesiącach, a nawet tygodniach. Nie jest to jednak powód do schowania się do domu i skończenia poszukiwać. To fakt, szukanie miłości nie jest łatwe i często może zajmować lata, ale nigdy się nie poddawaj. Mimo niepowodzeń i dziesiątek nieudanych randek nie ma co się chować i rezygnować. W domu, siedząc w samotności, na pewno nie uda ci się znaleźć miłości swojego życia.

8. Bądź pozytywny

Ludzie nie lubią osób przygnębionych i zrzędliwych. Jeśli więc szukasz partnera, to koniecznie stawiaj na pozytywne nastawienie. Trzymaj się tej zasady nie tylko podczas randek, czy spotkań ze znajomymi, ale również w życiu codziennym. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się ta pierwsza miłość.

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

<-- popup -->