Jakie zabiegi warto wykonywać w gabinecie kosmetycznym?

Salony kosmetyczne oferują wiele zabiegów, które mają pomóc naszej urodzie czyniąc nas tym samym piękniejszymi. Jakie zabiegi warto wykonać w gabinecie kosmetycznym?
salon kosmetyczny

Artykuł sponsorowany

Spis treści

Paznokcie hybrydowe 

Zadbane paznokcie są naszą wizytówką. Nie zawsze jednak mamy czas, by regularnie robić manicure. Rozwiązaniem dla osób, które nie lubią częstego malowania paznokci, jest manicure hybrydowy. Lakier hybrydowy, zwykle utwardzany lampą UV, utrzymuje się na paznokciach nawet ok. 3-4 tygodni, nie tracąc w tym czasie blasku. Dobrze wykonany manicure hybrydowy nie uszkodzi nam paznokci, a nawet może być sposobem na ich utwardzenie. Wykonanie paznokci tą metodą to koszt ok. 70 zł.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest metodą złuszczania naskórka. Działa on głębiej niż peelingi, które możemy wykonać samodzielnie w domu. Jest to zabieg polecany dla większości rodzajów cery. Wykonuje się go specjalną szpatułką, która wytwarza ultradźwięki. W wyniku tego zabiegi usuwany jest martwy naskórek a skóra zostaje dogłębnie oczyszczona. Koszt jednorazowego zabiegi wynosi od 40 do 100 zł w zależności od gabinetu. W przypadku osób, które mają skórę problematyczna, zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów. Zatem decydując się na serię zabiegów musimy wydać kilkaset złotych. Jeżeli jest to dla nas zbyt duży wydatek, możemy sprawdzić pożyczki przez Internet, które mogą okazać się pomocne w sfinansowaniu terapii.

Reklama

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest zabiegiem o podobnym działaniu do peelingu kawitacyjnego, jednak zwykle pozwala na głębszą ingerencję w skórę. Złuszczanie naskórka odbywa się poprzez jego mechaniczne ścieranie mikrogranulkami diamentu lub korundu albo strumieniem powietrza w przypadku mikrodermobrazji tlenowej. W efekcie skóra jest odświeżona, dogłębnie oczyszczona i dotleniona. Poprawia się jej koloryt oraz elastyczność a także zmniejsza się widoczność płytkich zmarszczek. Dodatkowo zabieg pobudza produkcję kolagenu i zmniejsza widoczność przebarwień.  Ceny mikrodermabrazji zaczynają się od ok. 100 zł. Podobnie jak w przypadku kawitacji, również zaleca się wykonanie serii kilku zabiegów.

Body wrapping

Body wrapping jest zabiegiem wyszczuplającym i pomagającym zredukować cellulit. Polega on na wmasowaniu w skórę preparatu z odpowiednimi substancjami czynnymi. Następnie klientka jest zawijana ciasno folia i okrywana kocem. Poprzez ucisk pobudzone zostaje krążenie krwi i limfy, co poprawia działanie preparat i usprawnia proces ujędrniania skóry i pozbywania się cellulitu. Body wrapping można wykonać w domu, jednak warto za pierwszym razem udać się do gabinetu kosmetycznego, by tam dobrać odpowiednie kosmetyki. Cena zabiegu na brzuch, nogi i pośladki wynosi ok. 150 zł. Podczas kuracji odchudzającej zaleca się wykonanie serii ok. 10 zabiegów co 3-4 dni.

Zabiegi kosmetyczne wykonywane w  profesjonalnych gabinetach charakteryzują się wysoką skutecznością działania. Dlatego też jeżeli mamy problem, w którym może nam pomoc kosmetyczka, warto zainwestować większa kwotę, by poczuć się lepiej w swoim ciele. Pożyczki przez Internet mogą okazać się pomocne, gdy nie mamy wystarczająco środków na opłacenie zabiegów. Wzięcie pożyczki przez Internet zwykle jest łatwe i wymaga posiadania przy sobie jedynie dowodu osobistego oraz konta bankowego, na które zostanie przelana gotówka. Musimy jednak pamiętać, że każde zobowiązanie należy spłacić, dlatego też warto rozsądnie podchodzić do swoich możliwości finansowych.

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!