Konkurs „Gotowi na wiosnę”

Starszy niż rok
Gotowa/gotowy na wiosnę? Udowodnij to! Weź udział w naszym konkursie, wygraj jeden z 30 zestawów kosmetyków pielęgnacyjnych i zapomnij o otaczającej Cię szarości!

Jeśli chcesz przywitać wiosnę w dobrej formie, najwyższy czas odpowiednio o siebie zadbać. Gruntowną, pozimową regenerację proponujemy zacząć od pielęgnacji swojego ciała. Dlatego wszystkich, którzy pragną zapewnić sobie piękny wygląd i świetne samopoczucie, zachęcamy do udziału w naszym wiosennym konkursie. Codziennie od 12 do 21 kwietnia do zgarnięcia będą 3 zestawy kosmetyków linii Galanea.

Każdego dnia na Medme.pl pojawi się pytanie odnoszące się do omawianego u nas zagadnienia, treści jednego z publikowanych tekstów lub całego działu. Nagrody przypadną trzem szczęśliwcom, którzy jako pierwsi wyślą poprawne odpowiedzi na adres kontakt@medme.pl (z dopiskiem Konkurs „Gotowi na wiosnę” nr 1, 2 i kolejne). Nie bój się, że nie będziesz znał odpowiedzi – za każdym razem podpowiemy, gdzie należy szukać rozwiązania.

Lista zwycięzców będzie publikowana każdego następnego dnia na końcu artykułu z zadaniem konkursowym. O wynikach i kolejnych zadaniach będziemy przypominać także na naszym facebookowym fan page’u.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

Pamiętaj! Jeśli chcesz zapewnić swojej skórze promienny wygląd:
1) czytaj artykuły,
2) odpowiadaj na pytania,
3) odbieraj nagrody!

Nagrodami w konkursie jest 30 zestawów kosmetyków marki Galanea (po trzy zestawy na każdy dzień trwania konkursu), które łączą właściwości hypoalergiczne z działaniem przeciwzmarszczkowym.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Powodzenia!

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA