Konkurs „Świąteczne odliczanie”

Starszy niż rok
Nie możesz się doczekać Bożego Narodzenia? My też nie! Dlatego w tej radosnej atmosferze wszystkich, którzy szukają inspiracji na prezent dla bliskich bądź sami chcieliby otrzymać ekskluzywny przedświąteczny upominek, zapraszamy do udziału a naszym konkursie.

By skrócić oczekiwanie na święta, od dziś do 21 grudnia wszystkich naszych czytelników zachęcamy do wspólnego, przedświątecznego odliczania. Na stronie Medme.pl uruchamiamy konkurs, w którym udział może wziąć każdy. Codziennie na użytkowników portalu (i tych, którym portal zostanie polecony :)) czekać będą niespodzianki w postaci kosmetyków pielęgnacyjnych.

Każdego dnia na Medme.pl pojawi się pytanie odnoszące się do omawianego u nas zagadnienia, do treści jednego publikowanych tekstów lub całego działu. Nie martwcie się – podpowiemy, gdzie szukać!

Konkurs MedMe.pl

Dla pierwszych pięciu osób, które na adres kontakt@medme.pl - z dopiskiem Konkurs „Świąteczne odliczanie” nr 1, 2 (i kolejne) - wyślą poprawne odpowiedzi, przewidziane są nagrody. Są to zestawy kosmetyków firmy Galanea, które łączą właściwości hypoalergiczne z działaniem przeciwzmarszczkowym. Lista zwycięzców będzie publikowana każdego następnego dnia na końcu artykułu z zadaniem. O wynikach i kolejnych zadaniach będziemy przypominać także na naszym facebookowym fan page’u – bądźcie więc czujni!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu. Z regulaminem konkursu można zapoznać się tutaj.

Pierwsze zadanie konkursowe czeka na Was tutaj!

Pamiętaj! W zabawie nagrody można zgarnąć codziennie. Nie czekaj na Świętego Mikołaja – odpowiedz poprawnie na proste pytanie i spraw sobie prezent już dziś!
Powodzenia!

Sprawdź: Powigilijny zestaw czynności dla mężczyzn

Zobacz też: Powigilijny zestaw ćwiczeń dla kobiet

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA