Kwietniowe wydanie "Dbam o zdrowie" z nową porcją zdrowych informacji!

Starszy niż rok
W najnowszym, kwietniowym numerze „Dbam o zdrowie” m.in. Dorota Gardias opowiada o blaskach i cieniach macierzyństwa, a redaktor naczelna Beata Sadowska rozmawia z Kubą Przygońskim o jego sukcesach na rajdach motocyklowych i samochodowych.

W najnowszym, kwietniowym numerze „Dbam o zdrowie”  na okładce Dorota Gardias, która opowiada o blaskach i cieniach macierzyństwa oraz o tym, jak od świtu tryskać energią, by z entuzjazmem prowadzić poranny program w TV. Redaktor naczelna Beata Sadowska rozmawia zaś z Kubą Przygońskim o jego sukcesach na rajdach motocyklowych i samochodowych, o tym, jak od dzieciństwa rozwijał sportową pasję.

Zobacz: Dbam o zdrowie - magazyn dla lubiących żyć zdrowo. Już w sprzedaży!

Co w nowym numerze?

W stałym cyklu ZMIEŃ ŻYCIE W 30 DNI magazyn pokazuje, jak krok po kroku wyeliminować cukier z codziennego jadłospisu. Motywuje, pokazując korzyści płynące z nowej diety. Podpowiada, jakie są (jest ich wiele!) zdrowe zamienniki cukru.

"Dbam o zdrowie" podąża za modą na minimalizm i prezentuje system porządkowania według Marie Kondo, autorki bestsellera „Magia sprzątania”. Inspiruje także czytelniczki do posprzątania w domu i... w życiu.

Opisuje inny trend „żyć razem, spać osobno”, czyli oddzielne sypialnie w związku – w rubryce „Kij w mrowisko” przedstawia racje zwolenników i przeciwników takiego stylu życia.

Witamy wiosnę na talerzach – w magazynie znajdziecie przepisy na wyrafinowane sałatki oraz informacje, co tak naprawdę kryje się w nowalijkach. Dowiecie się czym są tzw. związki antyodżywcze, czyli jak dobrze komponować dania, by w pełni korzystać z ich wartości prozdrowotnych. "Dbam o zdrowie" zmienia się w „śledczych spożywczych” i pokazuje, jak czytać etykiety na produktach, by być świadomym konsumentem.

Więcej słońca skłania nas do wyjścia na dwór i pobiegania. Czytelniczki mogą skorzystać z gotowych planów treningowych i zacząć przygodę z bieganiem, a może nawet wystartować w maratonie (o nim również w kwitniowym wydaniu "Dbam o zdrowie"). W tekście „Dzieciaki na trzepaki”, mobilizujemy do działań najmłodszych, by w Polsce było mniej zwolnień z wuefu, a więcej zdrowych, aktywnych maluchów.

W numerze test największego hitu salonów kosmetycznych – zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i prezentacja relacji z tego, jak przebiegał, jakie dał efekty. W materiale „Dekadę mniej od zaraz”  wypunktowano, co należy robić, by odjąć sobie lat. Przedstawiono również pielęgnacyjny plan na jędrne, atrakcyjne piersi.

W „Projekcie na życie” magazyn prezentuje historie kobiet, których zawód – fotografka – zrodził się z pasji do robienia zdjęć. Bohaterki podpowiadają, jak założyć własny biznes.

Czytaj też: Dbam o Zdrowie – biegam i… pomagam!

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA