Maraton Inspiracji - każdy nosi w sobie bohatera

Maraton Inspiracji to akcja, która może Ci pomóc zrealizować cel, jaki sobie wyznaczyłeś, dążąc do poprawy kondycji fizycznej i zdrowia.

Historie zwykłych ludzi, którzy pokonali w życiu różne przeszkody, jakie zgotował im los, dostarczą Ci sporej dawki energii i motywacji. Dowiesz się, jak różni ludzie pokonywali rozmaite problemy, własne słabości czy lenistwo i jak udało im się dojść do wymarzonego celu: schudnąć, przebiec pierwsze 5 km, rzucić palenie czy wreszcie pokonać maraton. Możesz brać z nich przykład, ale także wskazać, która historia wzruszyła i zainspirowała Cię najbardziej.

Zobacz też: Biegaj krócej, żyj dłużej - nowe, zaskakujące badania!

Maraton Dbam o Zdrowie

Bohater tygodnia, który zbierze najwięcej głosów dostanie od nas kupon wart 300 złotych do zrealizowania u Organizatora akcji. Z kolei 5 osób, które w ciągu 5 tygodni (do 7 kwietnia) zbiorą najwięcej waszych głosów, zabierzemy na weekend do Łodzi na Łódź Maraton Dbam o Zdrowie. Pobyt z osobą towarzyszącą w klimatycznym hotelu, wspólne kibicowanie w strefie VIP podczas zawodów i atrakcje turystyczne miasta będą nagrodą za teksty, które naszych czytelników zainspirowały najbardziej.

Czytaj też: Ruszaj po zdrowie, czyli 7 zalet biegania

Wystarczy, że opiszesz swoją historię, przedstawisz, jak pokonałeś wszelkie przeszkody i zrealizowałeś swoje marzenie związane z aktywnością fizyczną i zdrowiem. Jeżeli Twoja historia zostanie opublikowana jako jedna ze 100 w pierwszej kolejności, otrzymasz nagrodę – zestaw kosmetyków o wartości 100 złotych. Internauci będą mogli również głosować na Twoją historię i jeśli zainspirujesz innych, możesz zdobyć kolejne nagrody.

Zgłoś inspirację!

A może znasz kogoś, kogo historię powinni poznać inni? Napisz nam o takiej osobie, a my zajmiemy się resztą. Maraton Inspiracji – daj się zainspirować, zainspiruj innych i zmień swoje życie!

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA