Nowy sklep

już ON-LINE

Najlepsi z najlepszych – poznaj świat medycyny od najlepszej strony

Już 24 października poznamy najlepszych specjalistów z branży medycznej, placówki, towarzystwa medyczne, środowiska lekarskie, związki pracodawców i firmy medyczne.
 

Już 24 października poznamy najlepszych specjalistów z branży medycznej, placówki, towarzystwa medyczne, środowiska lekarskie, związki pracodawców i firmy medyczne. A wszystko za sprawą Konkursu SUPERMEDICUS pod patronatem Federacji Polskich Towarzystw Medycznych. Partnerem tegorocznej edycji konkursu jest portal medme.pl. W tym roku odbędzie się druga edycja plebiscytu. Jego celem jest promocja osób oraz podmiotów wykonujących działalność leczniczą, które znacząco wpływają na poziom oferowanych usług, ich dostępność oraz jakość, a także bezpieczeństwo pacjentów.

 

W plebiscycie mogą brać udział także partnerzy medyczni, którzy mogą zgłaszać się bezpośrednio. Jednak w tym przypadku organizator dokonuje weryfikacji w BIG InfoMonitor. Firmy oraz specjaliści, którzy biorą udział w konkursie, muszą wypełnić dwa formularze: zgłoszenia i konkursowy. W drugim oprócz opisania swojej działalności, uczestnicy będą mieli okazję poszczycić się swoimi osiągnięciami, zdobytymi certyfikatami czy unikatowymi procedurami medycznymi, aparaturą i badaniami naukowymi. Nagrody są przyznawane w 18 kategoriach.

Organizatorem i pomysłodawca konkursu SUPERMEDICUS jest Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców, pan Waldemar Piórek.

 
„Od pierwszej edycji konkursu SUPERMEDICUS naszą ideę wspiera Federacja Polskich Towarzystw Medycznych. Podobnie jak dla naszego patrona honorowego, tak dla nas celem jest promowanie naukowych, dydaktycznych i zawodowych osiągnięć w branży, a także społecznych i etycznych postaw w środowisku medycznym. Dlatego nagradzamy placówki oraz osoby, dla których pacjent, rozwój i opieka medyczna na najwyższym poziomie są najważniejsze. Patronat honorowy Federacji to dla nas zaszczyt, ale również potwierdzenie renomy naszego konkursu” - mówi Prezes Warszawskiej Izby Przedsiębiorców Waldemar Piórek.

 

Laureaci I edycji konkursu SUPERMEDICUS:


Klinika "BUDZIK",W ubiegłorocznej edycji wśród nagrodzonych znaleźli się:

NZOZ klinika Prima – Dent,
VIGGET sp. z o.o.,
Nowodworskie Centrum Medyczne,
Dolnośląskie Centrum Laryngologii MEDICUS,
Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie,
Poddębickie Centrum Zdrowia sp. z o.o.,
Centrum Medyczno-Diagnostyczne Artimex-Eurodent,
Centrum Medyczne SWISS MEDICUS,
Klinika Psychoterapii i Rozwoju Osobistego GABCLINIC
oraz pracownia ultrasonograficzna ULTRAMEDICA.

W kategorii „Osobowość Roku Branży Medycznej” wyróżniony został prof. dr hab. n. med. Jerzy Szaflik - autorytet lekarski w dziedzinie okulistyki.

Kto zostanie zwycięzcą II edycji? Dowiemy się już w 24 październiku podczas uroczystej gali w Warszawie. Jedną z nagród będą w tym roku mogli przyznać czytelnicy portalu medme.pl – szczegóły już wkrótce.

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA