Nowy sklep

już ON-LINE

Nowa odsłona magazynu Dbam o zdrowie!

W najnowszym, majowym numerze „Dbam o zdrowie” na okładce Karolina Gorczyca, zapalona triathlonistka. Opowiada nam ona, jak trenuje i przygotowuje się do najbliższych zawodów. Rozmowa z Joanną Jabłczyńską, która zdradza, skąd czerpie energię, by na co dzień żyć na wysokich obrotach.

Spis treści

Magazyn Dbam o zdrowie w nowej odsłonie:

W stałym cyklu ZMIEŃ ŻYCIE W 30 DNI magazyn pokazuje, jak krok po kroku wyjść z nałogu tytoniowego. Motywuje do rzucenia palenia, prezentuje różne sposoby pożegnania papierosów i wylicza, jak wielkie będą korzyści, gdy odniesiemy w tej walce sukces.

Zobacz: Dbam o zdrowie - magazyn dla lubiących żyć zdrowo. Już w sprzedaży!

Kto powiedział, że ADHD dotyczy dzieci, zaś trądzik – nastolatków? Dbam o zdrowie oba zagadnienia opisuje w kontekście dorosłych. Jak żyć z ADHD, jak pozbyć się defektów skóry – diagnozuje problem i daje rozwiązania. Podpowiada też alergikom proste sposoby na opanowanie uczulenia. Porusza temat choroby Hashimoto, która diagnozowana jest u coraz większej liczby kobiet. Nie omija też gorącego zagadnienia antykoncepcji – magazyn pokazuje przegląd najnowszych i popularnych metod, tak by każda z nas mogła dopasować idealną dla siebie.

 

Reklama

Sport

W dziale ABC FORMY udowadnia, że każda z nas MA CZAS NA SPORT – to mogą być trzy minuty lub niewiele więcej, ale i tyle wystarcza, by zyskać dobrą kondycję i zdrowie. Inspiruje do rozpoczęcia przygody z jogą i pokazujemy kilka dobrych pozycji. Zachęca do jazdy na rowerze, a zalety tej dyscypliny wypunktowuje olimpijka Maja Włoszczowska, która dodatkowo doradza, jak przygotowywać się do przejażdżek na dwóch kółkach.

W majowym numerze jest dużo kwiatów. Obok wykwintnych i nietypowych dań na piknik możemy zobaczyć jadalne kwiatki. Zaś w projekcie na życie poznamy historie trzech florecistek, które założyły nietypowe kwiaciarnie – to dobry pomysł na biznes, o ile dobrze go przemyślimy (dajemy praktyczne rady, jak się za to zabrać).

W Dbam o zdrowie znajdziemy również ranking diet –  dziesięć najzdrowszych, jak i – ku przestrodze - te, które szkodzą zdrowiu. Dla spragnionych odpoczynku od zgiełku, stresu, codziennych trosk znajdziemy propozycje „wakacji z duchem” - miejsc, w których można pomilczeć, medytować, pooddychać pełną piersią. Brzmi kusząco, prawda?

Czytaj też: Dbam o Zdrowie – biegam i… pomagam!

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)