O medycynie estetycznej i polskich gwiazdach

O medycynie estetycznej i polskich gwiazdach
"Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej" Krzysztofa Gojdzia to książka, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Budziła sensację już przed jej wydaniem. Dlaczego? Bo w polskim show biznesie tek wiele gwiazd z pierwszych stron gazet to przyjaciele doktora. Potencjalni czytelnicy zastanawiali się, czy w książce pojawią się jakieś znane nazwiska.

Krzysztof Gojdź to lekarz, estetyczny rewolucjonista, showman. Leczy ciało i duszę. Zatrzymuje czas. A jego hasło to naturalność. Książka to rodzaj zapisanych rozmów, jakie doktor przeprowadza ze swoimi pacjentami. Rozmów o wszystkim: zbędnym owłosieniu i sposobach jego pozbycia się, nadpotliwości, problemie nietrzymania moczu, cellulicie, bliznach i rozstępach, przebarwieniach. Nie zabrakło także tematów dotyczących operacji nosa, ust, policzków, owalu twarzy, żuchwy i szczęki, odmłodzeniu dłoni i pozbyciu się zbędnego tłuszczyku. W rozdziale o penisie porady znajdą mężczyźni, którzy mają problemy z tym narządem.

Czytaj też: Medycyna estetyczna na straży piękna

Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej

Doktor Gojdź w swojej książce mówi o polskich gwiazdach, z którymi współpracuje. Wśród nich znalazły się m.in. Agata Młynarska, Maja Ostaszewska, Patrycja Markowska, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Mielcarz, Olga Borys, Iza Kuna, Renata Dancewicz czy Magda Gessler.

"Krzysztof? To mój przyjaciel. Podoba mi się jego podejście do życia, poczucie humoru, dystans. Podobnie jak ja przez lata żył poza Polską, dlatego na wiele spraw spogląda z perspektywy człowieka znającego swoją wartość. Pacjenci go kochają, być może dlatego jego koledzy z branży nie przepadają za nim, a konkurencja chce go zniszczyć. Ale on się nie boi, jest sobą, nie ma żadnych kompleksów i idzie przez świat z podniesioną głową" - mówi o znanym lekarzu Magda Gessler.

Edyta Jóźwiak

Zobacz: Laseroterapia - sposób na blizny po cesarskim cięciu

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA