Odchudzanie: Jak szybko i skutecznie pozbyć się zbędnych kalorii?

Jeden pączek to około 250-400 kalorii. Najbardziej łagodne dla naszej linii (o ile pączek w ogóle może okazać się łagodny…) są słodkości z nadzieniem różanym. Niestety, im więcej dodatków, tym kaloryczność pączków niekontrolowanie rośnie. Na szczęście są sposoby, by szybko zapomnieć o „grzechach” tłustego czwartku. Oto nasze propozycje na spalenie dodatkowych kalorii.
 Jeden pączek to około 250-400 kalorii. Najbardziej łagodne dla naszej linii (o ile pączek w ogóle może okazać się łagodny…) są słodkości z nadzieniem różanym. Niestety, im więcej dodatków, tym kaloryczność pączków niekontrolowanie rośnie.

Na szczęście są sposoby, by szybko zapomnieć o „grzechach” tłustego czwartku. Oto nasze propozycje na spalenie dodatkowych kalorii.

Zobacz też: Zdrowe sposoby na odchudzanie – porady dietetyka.Ćwiczenia i trening

Najprostsze ćwiczenie, do którego potrzebne są jedynie chęci; żeby spalić 1-1,5 tys. kalorii, należy jednak maszerować ok. 6 godzin.Jeśli nie możesz poświęcić prawie 6 godzin na szybki marsz, proponujemy podkręcić tempo i pobiegać, choćby w pobliżu miejsca zamieszkania. Przez godzinę spalisz od 650 do nawet 920 kalorii.To pewny sposób na pozbycie się zbędnych kalorii. Jazda na rowerze z prędkością ok. 10 km/godz. pozwoli Ci spalić około 300 kalorii. Jeśli będziesz jechać 2 razy szybciej – spalisz nawet 600 kalorii w ciągu godziny.Jest dość wyczerpujące, obciąża stawy i wymaga sporo energii, ale w ciągu godziny możesz w tej sposób spalić nawet 1000 kalorii! Poza tym to idealne rozwiązanie dla osób mieszkających w wieżowcach.Sen i odpoczynek

W trakcie kilkugodzinnego snu możemy spalić (w zależności od wagi) nawet 400 kalorii. Co prawda nie są to imponujące ilości, ale ta informacja zawsze poprawia nam humor.Relaksuje, odciąża stawy i masuje. Do tego – w zależności od intensywności pływania – pozwala w prosty sposób spalić nawet 400 kalorii w czasie godziny!Jeśli masz naprawdę niewiele czasu na pozbycie się kalorii po kilku pączkach, polecamy Ci... seks. To nie tylko najprzyjemniejsza forma pozbycia się kalorii, ale też jedna z najbardziej efektywnych!

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

Pytanie: W jakiej postaci najchętniej przyjmujesz suplementy diety?

  Tabletek/kapsułek

  Proszku (do rozpuszczenia)

  Kropli

  Syropu

  Aerozolu

  Nie przyjmuję

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA