Platforma treningowa - Twój sposób na świetną formę

Regularne ćwiczenia poprawiają samopoczucie, podnoszą poziom endorfin i energii, będącej naszą siłą napędową. Dobra kondycja fizyczna ma wpływ na nasze zdrowie fizyczne, a także stan ducha. Pomaga w zdobywaniu kolejnych osiągnięć i podnosi poczucie własnej wartości. Dbanie o codzienną dawkę ruchu wcale nie musi być czasochłonne. Odkryj zalety, jakie posiada trening w domu.
Platforma treningowa
Źródło: Materiały partnera

Trening w domu korzystnie wpływa na ogólny stan organizmu, a także dobry nastrój, optymizm i wiarę w siebie. Ćwicząc kilka razy w tygodniu, poprawisz pracę swojego układu oddechowego, krwionośnego, pokarmowego, immunologicznego, obniżysz poziom stresu, a także wpłyniesz na wygląd skóry i włosów.

Z myślą o osobach, które pragną ćwiczyć bez wychodzenia z domu, bądź też chciałyby po prostu uzupełnić swoje codzienne aktywności, powstała platforma Yes2Move.

Jak działa Yes2Move?

To wirtualne miejsce, w którym znajdziesz bardzo dużą ilość filmów treningowych prowadzonych przez znakomitych trenerów. Korzystanie z Y2M jest niesamowicie proste. Przefiltrowanie wyszukiwań po rodzaju treningu, oczekiwanym celu, długości i intensywności pomoże Ci wyświetlić propozycje dobrane specjalnie do Twoich potrzeb.

Wybierasz trening ze względu na:

  • cel - na dobry początek, modelujący sylwetkę, wzmacniający mięśnie, relaksujący lub odchudzający
  • kategorię treningu - taniec, siła, mama, senior, dziecko, body & mind, wytrzymałość, trening metaboliczny
  • trenera oraz rodzaje prowadzonych przez niego zajęć np. joga, pilates, dance, tabata, TBC, core, interwał, stretching, body shape, cardio itp.

Co ważne, jeśli zarejestrujesz się teraz na yes2move.com, otrzymasz 14 dni testowych w cenie 1 zł, a do tego bon o wartości 50 zł do zrealizowania w sklepie Y2M na produkty, które pomogą Ci realizować swoje sportowe założenia.

Trening online i jego zalety

Platforma Yes2Move jest świetnym sposobem na rozpoczęcie aktywnego trybu życia. Możesz ćwiczyć w dowolnym momencie dnia, bez konieczności organizowania dojazdu, czy opieki dla dzieci. Zacznij nawet od krótkich 15-minutowych filmików np. fitness online. Początki są najtrudniejsze dlatego, jeżeli dopiero wdrażasz pewne sportowe przyzwyczajenia, rób to stopniowo. Łatwiej będzie Ci znaleźć kilkanaście minut dziennie niż od razu 1h.

Czas treningów stopniowo zwiększaj, kiedy uznasz, że przyszła na to pora. Trenując w domu łatwiej będzie Ci się zorganizować. Wystarczy, że w wolnej chwili włączysz komputer lub telewizor z treningiem Yes2Move i już możesz rozpocząć swoją dawkę ruchu, w ulubionym wyciągniętym dresie, jeśli tylko czujesz się w nim dobrze. Jeżeli masz ochotę, zaproś do aktywności bliską osobę, męża, żonę, bądź dzieci.

Ćwiczenia w domu to również doskonały sposób na uzupełnienie treningów odbywających się na siłowni, w klubie fitness lub w plenerze. Pilates pomoże Ci wzmocnić mięsnie odpowiedzialne za utrzymanie prawidłowej postawy ciała i minimalizowanie dolegliwości kręgosłupa.

Dla osób, które chcą wznowić swoją aktywność po dłuższej przerwie spowodowanej problemami zdrowotnymi, infekcją lub kontuzją, instruktorzy przygotowali serię treningów adaptacyjnych. Zestawy ćwiczeń zostały opracowane przez fizjoterapeutę, by dać Ci pewność, że bezpiecznie wrócisz do formy. Pamiętaj przy tym, by słuchać swojego ciała. W przypadku jakichkolwiek niepokojących sygnałów nie forsuj się zbyt mocno, odpuść. Pozwól sobie na tyle, na ile czujesz, że możesz.

Na platformie Yes2Move każdy może znaleźć trening adekwatny do swoich zdolności oraz potrzeb. Z czasem warto sukcesywnie podnosić poprzeczkę i dążyć do regularnego polepszania swojej formy. Joga i pilates to świetne treningi na początek. Pomogą wzmocnić Twoje mięśnie i stawy, , co jest bardzo wskazane po długim dniu przy komputerze.

Ćwiczenia w domu dla dzieci

Na platformie Y2M znajdziecie także specjalne treningi, dla najmłodszych. Prowadzone są przez specjalistów, którzy poza doskonałą znajomością dziecięcej anatomii mają świetne, motywujące podejście.

Dzieci oraz młodzież spędzają obecnie zdecydowanie zbyt wiele czasu przed komputerem, a za mało na świeżym powietrzu. Rolą rodziców i bliskich jest angażowanie ich do zajęć ruchowych, które pozwolą zadbać o prawidłowy rozwój, a także poziom szczęścia i optymizmu.

Wśród propozycji dla najmłodszych na platformie znajduje się wiele filmików z rozgrzewką, joga online, trening disco oraz inne dostosowane do danej kategorii wiekowej lub zainteresowań malucha np. zajęcia Move like Avengers lub The Wizard.

Znajdź swoją motywację

Gdzie szukać siły napędowej do działania? Przede wszystkim nie porównuj się z innymi, znajdź motywację w sobie. Niektórym dobrze robi oglądanie cudzych osiągnięć, lecz one nie są najlepszym sposobem na określenie własnego celu. Każdy człowiek jest inny i szybko możesz się zniechęcić, gdy po 4 tygodniach ćwiczeń online nie będziesz mieć takiej sylwetki jak sąsiadka, czy celebrytka. Skup się na sobie i tym, co chcesz osiągnąć. Może to być określona waga lub wymiary, lecz jest w życiu coś znacznie ważniejszego. Zdrowie i dobre samopoczucie to podstawa szczęścia. Trening w domu to dobry sposób na rozpoczęcie aktywnego trybu życia.

Profesjonalna platforma treningowa dla każdego

Yes2Move to miejsce w sieci, w którym zarówno początkujący, jak i zaawansowani sportowcy znajdą coś dla siebie.

Poza treningami o różnym stopniu trudności możesz tu wybrać zestaw ćwiczeń dostosowany do swoich potrzeb i możliwości, dietę, a także zgłębić wiedzę na temat zdrowego stylu życia. Blog dostępny dla zalogowanych użytkowników jest pełen ciekawych artykułów z zakresu treningów i diety. Znajdziesz tam także sklep z akcesoriami, odżywkami sklep.yes2move.com oraz kody rabatowe do sklepów oferujących odzież i akcesoria sportowe.

Za pośrednictwem Yes2Move otrzymasz także możliwość wykupienia programu dietetycznego uzależnionego od celu, do którego dążysz, stanu zdrowia, wieku, rodzaju wykonywanej pracy oraz poziomu aktywności sportowej. Dieta online będzie rozpisana zgodnie z Twoimi upodobaniami kulinarnymi i zapotrzebowaniem organizmu.

Z uwagi na bardzo łatwy dostęp do ćwiczeń z platformy Y2M, wiele osób traktuje ją jako uzupełnienie codziennych treningów.

Możesz z nich korzystać zawsze wtedy, gdy znajdziesz wolną chwilę, między zajęciami w klubie, czy w plenerze, podczas przerwy w pracy, po wstaniu z łóżka lub przed położeniem się spać. Wystarczy, że znajdziesz odpowiednio trening wzmacniający, pobudzający lub relaksujący. Zarejestruj się i już dziś sprawdź, co możesz zyskać dzięki platformie Yes2Move.

Czytaj również
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!
Więcej z kategorii: Uroda i sport
Przeczytaj artykuł
Witaminy dla aktywnych. Co powinieneś zażywać, jeśli uprawiasz sport?
Przeczytaj artykuł
Co jeść po treningu? Siłowym, na redukcji, cardio
Podobne artykuły
Co jeść po treningu? Siłowym, na redukcji, cardio
Parafina na stopy i dłonie - zabieg i efekty
Wysiłek fizyczny - jak wpływa na organizm człowieka?
Zakwasy – jak się ich pozbyć? Co na zakwasy?

Reklama

Może to Cię zainteresuje
Recenzja szczoteczki magnetycznej Oral-B iO Series 9
Syrop z cebuli - właściwości. Jak zrobić syrop z cebuli?
Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? - techniki, porady
Cytologia - co to za badanie i kiedy je robić?
Opryszczka u dzieci – jakie leki? Czym smarować?

Reklama