Podsumowanie 2014. Najpopularniejsze na Medme

Starszy niż rok
O czym najchętniej czytaliście Państwo w tym roku na Medme? Największą popularnością cieszyły się artykuły poświęcone zdrowemu odżywianiu. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również porady dotyczące innych codziennych spraw i problemów związanych ze zdrowiem.

1. Dieta bogata w magnez

Magnez jest składnikiem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego niedobór skutkuje licznymi zaburzeniami. Należy więc dbać, aby regularnie dostarczać jego odpowiednią ilość do organizmu. A w jakich potrawach można znaleźć magnez? Tego można było się dowiedzieć z zestawienia "7 potraw bogatych w magnez".

2. Kot najlepszym przyjacielem leczącego się człowieka?

Kot jako sposób na leczenie? Tak! Wykorzystywane w zooterapii sprzyjają np. leczeniu ADHD, depresji, autyzmu czy stwardnienia rozsianego. Koty poprawiają też krążenie krwi. Ale na tym lista korzyści zdrowotnych dla ich właścicieli się nie kończy. Więcej przeczytać można w artykule "Leczenie poprzez mruczenie".

3. Jak wybrać zdrowe pieczywo?

Trudno jest dziś znaleźć dobre, zdrowe pieczywo w sklepie. Nazwy produktów, a nawet ocena wizualna mogą być bardzo mylące. Jesteśmy tego świadomi, dlatego na naszych łamach ukazały się teksty, które mogą pomóc: "Jaki chleb jest najzdrowszy?" i "Jak kupować bułki? Nie daj się nabrać na tricki sprzedawców".

4. Kiedy lodówka szkodzi?

Chcąc zadbać o świeżość produktów, chowamy je nieraz nawet na wszelki wypadek w lodówce. Wiemy, że wysoka temperatura i światło nie sprzyjają długiemu przechowywaniu. Często jednak popełniamy przy tym błąd. Są takie produkty codziennego użytku, które powinniśmy trzymać z dala od lodówki! Jakie? O tym w artykule "Produkty, których nie powinieneś trzymać w lodówce".

5. Wiedza o wydalaniu

Na co dzień rozmawia się o tym raczej niechętnie - to zrozumiałe. Jest to jednak nasza codzienność i warto mieć wiedzę na ten temat. Nie dziwi nas więc popularność cyklu tekstów, które ukazały się na początku roku. Dużą popularnością cieszyły się zwłaszcza artykuły "Jaki kolor stolca powinien nas niepokoić?" i "Jak powinien wyglądać prawidłowy stolec?".

Życzymy Państwu w Nowym Roku dużo zdrowia i wiedzy, która pozwoli o nie zadbać!

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA