Dla Ciebie, na zdrowie!

Poznaj medmesklep.pl - w zdrowych produktach, zdrowy duch

Medme sklep to część marki medme, jednego z 10 największych portali o zdrowiu i medycynie w Polsce. Funkcjonujemy na rynku od ponad 4 lat i jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się serwisów w sektorze sprzedaży produktów wspierających zdrowy tryb życia. Co miesiąc odwiedzają dziesiątki tysięcy osób, które często stają się naszymi stałymi klientami. Nasz marketplace to odpowiedź na Twoje codzienne potrzeby.
medme sklep
Spis treści

Reklama

Dlaczego wybrać medmesklep.pl?

Bogata Oferta

Oferujemy produkty drogeryjne, kosmetyki, suplementy diety, domowe sprzęty medyczne i rehabilitacyjne, akcesoria dla mam i dzieci, a także artykuły z kategorii sportu, zdrowego żywienia lub zdrowia seksualnego.

Wygoda Zakupów

medme sklep to marketplace, czyli miejsce, w którym na ogólną ofertę składają się produkty z wielu różnych sklepów. Wyobraź sobie marketplace jako rynek lub bazar, gdzie swobodnie przechadzasz się między stoiskami różnych sprzedawców. Wybierasz towary z prawdziwie szerokiej oferty — wszystko w jednym miejscu. Nasze karty produktowe pomagają Ci również wybrać interesujący Cię produkt od sprzedawcy, który w danym momencie oferuje go w najniższej cenie.

Zróżnicowani Sprzedawcy

Na naszych partnerów handlowych wybieramy specjalistów. Czasami są to sklepy ze stałą i liczną grupą odbiorców, a czasami sprzedawcy, którzy dopiero przenoszą ofertę do sieci. Wielu z nich proponuje autorskie marki lub produkty, których trudno szukać nawet na najpopularniejszym serwisie.

Jak Zrobić Zakupy?

Zakupy w medmesklep.pl odbywają się na tych samych zasadach, co w klasycznym sklepie internetowym. Produkty pogrupowane są w kategorie, dostępna jest również klasyczna wyszukiwarka. Po znalezieniu potrzebnych wymarzonych prezentów dla rodziny, bliskich lub rzeczy, których potrzebujesz w codziennym życiu, wystarczy wybrać sposób doręczenia i dokonujesz płatności. Resztą zajmiemy się my!

Reklama

Godziny dla seniora - zakupy przez telefon

Grupa najstarszych klientów to często osoby, których dotyka wykluczenie technologiczne lub osoby łaknące kontaktu z drugim człowiekiem. Wychodząc naprzeciw tym wyzwaniom, medme sklep obsługuje specjalną infolinię dostępną pod numerem 729-086-455 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 - 18:00.

Seniorzy (i nie tylko) potrzebujący pomocy w zakupach zamiast przeklikiwać się przez kategorie, koszyk, system płatności, mogą w trakcie miłej rozmowy zrealizować potrzebne zakupy. Nasi konsultanci pomagają dokonać zakupu w sklepie, udzielają informacji o produktach, kontaktują się ze sprzedawcami. Zajrzyj na specjalną zakładkę poświęconą produktom dla seniorów lub dzwoń bez wahania.

Oszczędź Czas i Pieniądze

Marketplace medmesklep.pl to intensywnie rozwijająca się platforma. Często integrujemy się z nowymi sprzedawcami, poszerzając listy produktów o towary, których najbardziej pożądają nasi klienci. Razem z partnerami prowadzimy atrakcyjne akcje promocyjne - zniżki, rabaty, wyprzedaże.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca.
Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na
temat zdrowia i zdrowego stylu życia,
zapraszamy na nasz portal ponownie!
Więcej z kategorii
Przeczytaj artykuł
W Medme rozmawiamy o niepłodności
Mężczyzna trzyma kobietę w ciąży za brzuch
Przeczytaj artykuł
Lęk separacyjny u dziecka i u dorosłych. Kiedy występuje?
Lęk separacyjny
Przeczytaj artykuł
Urolog - czym się zajmuje i co leczy?
Lekarz urolog
Podobne artykuły
Serce człowieka
Scyntygrafia serca - przebieg, cena. Co oznacza zły wynik?
Wizyta u lekarza w sprawie kolonoskopii
Przeciwwskazania do wykonania kolonoskopii
Trądzik niemowlęcy - co pomaga i czym smarować skórę?
Kobieta przyjmuje witaminę D3 dla seniora
Jaka witamina D3 dla seniora? Postać i dawkowanie
Może to Cię zainteresuje
Żółte kwiaty wiesiołka
Wiesiołek - na co pomaga i jak stosować? Właściwości rośliny
grupa ludzi w strojach kąpielowych w zimnym klimacie robi selfie i stosuję metodę Wina Hofa
Metoda Wima Hofa - co daje? Efekty ćwiczeń oddechowych
Najzdrowsze ryby na papierze do pieczenia
Najzdrowsze ryby - dla dzieci i dorosłych. Które gatunki?
Dławiąca się kobieta
Zadławienie - u dziecka i dorosłego. Zasady pierwszej pomocy

Reklama


Jak mobilizować bliznę? 🩹
Sprawdź!