Poznaj sprawdzony sposób na regenerację skóry, pozbycie się zmarszczek i cieni pod oczami!

mezoterapia
Artykuł sponsorowany

Ocena użytkowników

(liczba ocen 3)

Zyskała ogromną popularność jako jeden z najbardziej skutecznych zabiegów kosmetycznych. Jej zadaniem jest dostarczenie naszej skórze kwasu hialuronowego, substancji odżywczych, mikroelementów oraz aminokwasów.

Spis treści

To dzięki nim skóra staje się widocznie odmłodzona, zdrowsza i bardziej sprężysta. Mowa o iniekcyjnym zabiegu - mezoterapii igłowej, który jest w stanie widocznie zmienić wygląd cery!

Za sprawą szybkich efektów rewitalizacji przemawiają dwa czynniki: pokonanie bariery naszego naskórka i bezpośrednie działanie koktajli odżywczych. Składniki mają szansę na szybkie działanie od wewnątrz. Zabieg mezoterapii igłowej dzieli się na dwa etapy:

  1. Działanie wstrzykniętych pod skórę substancji odżywczych
  2. Gojenie się skóry po iniekcji, czyli samoregeneracja i ujędrnienie

Do przeprowadzenia zabiegu zwykle wykorzystuje się gotowe preparaty, które mają wspomóc konkretny problem naszej skóry. Celem mezoterapii jest najczęściej: zmniejszenie cieni pod oczami, likwidacja cellulitu, rozstępów, stymulacja wzrostu włosa, poprawa napięcia i elastyczności skóry, a także spłycenie zmarszczek.

W jaki sposób przebiega zabieg mezoterapii igłowej?

Pod Twoja skórę w niedużych odstępach zostają wstrzykiwane substancje odżywcze przy pomocy cienkich igieł. Dzięki temu poprawia się mikrokrążenie w skórze oraz zwiększa się ilość kolagenu i elastyny - substancje odpowiedzialne m.in. za młodszy wygląd skóry. Podczas jednej sesji zabiegowej powstaje mnóstwo małych grudek po wkłuciach. Składniki odżywcze, które dostarczymy - nawilżają i rewitalizują skórę, a ślady po mezoterapii igłowej znikają po kilku godzinach. To od Ciebie zależy, w jakiej okolicy zdecydujesz się wykonać zabieg. Zwykle mezoterapię igłową robi się owłosionej skórze głowy, dekolcie, twarzy, szyi oraz tam, gdzie skóra straciła jędrność.

Jak przygotować się do zabiegu i jakich spodziewać się efektów?

Nie musisz specjalnie przygotowywać się do wykonania zabiegu mezoterapii igłowej. Nie powoduje ona nadwrażliwości na promienie słoneczne i możesz ją stosować w zasadzie przez cały rok. Zabieg może być wykonywany przy każdym typie skóry. Jakie efekty zauważysz? Dzięki mezoterapii Twojej skórze dostarczone zostają wszelkie niedobory minerałów i witamin, dlatego poprawi się w niej mikrokrążenie oraz nawodnienie. Po wykonaniu serii zabiegów zauważysz, że cera będzie widocznie nawilżona, bardziej sprężysta, odmłodzona i rozświetlona. Możesz spodziewać się też mniejszych zmarszczek i sińców pod oczami. Pewnie zastanawiasz się ile zabiegów musisz wykonać? Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się od 5 do 6 zabiegów w odstępach 1 - 2 tygodni. Dobrze jest podtrzymać efekt i poddawać się mezoterapii igłowej raz na parę miesięcy.

Pytanie: Skąd czerpiesz inspirację na potrawy wigilijne?

  z internetu

  od kogoś bliskiego z rodziny

  z głowy

  z książki kucharskiej

  z prasy kobiecej

  od znajomych