Nowy sklep

już ON-LINE

Premium Medical – miejsce z misją

Na medycznej mapie Warszawy niedawno powstało wyjątkowe miejsce - Premium Medical na warszawskim Grochowie w okolicach Ronda Wiatraczna.
 

Pierwsze wrażenie jest zachwycające – recepcja wygląda jak luksusowe foyer hotelu: wygodne sofy, ogromny telewizor, miła i kompetentna obsługa. Ozdobę recepcji stanowią dwa akwaria z rybkami cieszącymi oko nie tylko najmłodszych pacjentów. Tu na wizytę można czekać z przyjemnością. Ale… czekać nie trzeba, bo każda wizyta odbywa się punktualnie.Najwyższy światowy poziom

Gabinety wyposażone są w sprzęt na najwyższym światowym poziomie.
Ale Klinika medyczna to przede wszystkim lekarze, to oni stanowią bazę tego miejsca. A Premium Medical może poszczycić się nazwiskami powszechnie cenionych specjalistów z ogromnym doświadczeniem z zakresu: kardiologii, neurochirurgii, endokrynologii, ortopedii, urologii, ginekologii, diagnostyki prenatalnej, ginekologii onkologicznej, ginekologii estetycznej i szeroko rozumianej diagnostyce ultrasonograficznej. Specjaliści kliniki to pionierzy w opiece zdrowotnej, potrafiący odpowiednio zareagować, gdy tylko pojawią się wątpliwości dotyczące stanu zdrowia pacjenta. Najmniejsze obawy nigdy  nie są dla nich przejawem hipochondrii, lecz troski o zdrowie.

Lekarze Premium Medical są szczególnie doceniani jako specjaliści w zakresie patologii ciąży, w tym zagadnień dotyczących diagnostyki i leczenia niepłodności, onkologii ginekologicznej, leczenia cukrzycy w ciąży oraz  innych poważnych chorób współistniejących.

Zespół prewencji chorób sercowo-naczyniowych to kardiolodzy z ogromnym doświadczeniem w leczeniu najpoważniejszych chorób kardiologicznych – zawałów serca, nadciśnienia tętniczego, zaburzeń rytmu serca, onkologii kardiologicznej, profilaktyce kardiologicznej oraz diagnostyce ECHO-kardiograficznej czy Holterowskiej.

Autorskie programy

Misją Premium Medical jest, by Pacjenci znali odpowiedzi na wątpliwości dotyczące stanu zdrowia, nim jeszcze się one pojawią. W tym celu opracowano „Autorski program profilaktycznych badań diagnostycznych”, tak by nic nie mogło Pacjentów zaskoczyć. W realizacji autorskich programów profilaktycznych klinika stawia na:
• Konsultacje pionierów medycyny
• Holistyczne podejście do pacjenta
• Pełną koordynację procesu diagnostycznego
• Diagnostykę przy użyciu najwyższej generacji sprzętu.Premium Medical
ul. Kobielska 23, Warszawa
Rondo Wiatraczna
nad Galerią Grochów II piętro windą przy głównym wejściu
tel.: +48 530 710 928
tel.: 22 512 51 53
godziny otwarcia: 9:00 – do ostatniego zapisanego pacjenta 

Często godziny otwarcia przedstawiają się następująco:
Poniedziałek 9:00-20:00
Wtorek 9:00-20:00
Środa 9:00-20:00
Czwartek 9:00-19:00
Piątek 9:00-17:00
e-mail: kontakt@premium-medical.pl

Artykuł sponsorowany.

Oceń artykuł

(liczba ocen 39)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA