Nowy sklep

już ON-LINE

Prezenty na Święta – zaskocz najbliższych oryginalnym pomysłem!

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami. Dlatego już teraz warto zacząć myśleć o zakupie prezentów z tej okazji. Nie masz pomysłu na prezenty pod choinkę dla swoich najbliższych? A może Twój budżet mocno Cię w tej kwestii ogranicza? Sprawdź nasze pomysły na świąteczne prezenty!
Prezenty na Święta

Artykuł sponsorowany

Źródło: Materiały partnera
 

Z zakupem prezentów na Święta dla naszych najbliższych nie zawsze jest łatwo. Zdarzają się nawet takie przypadki, że można to nazwać prawdziwym wyzwaniem. I nic w tym dziwnego, w końcu trudno jest kupić prezent komuś, kto w zasadzie sam nie wie czego potrzebuje. Jak wybrnąć z takiej sytuacji? W ogóle nie kupować tej osobie prezentu? To na pewno nie będzie dobrym rozwiązaniem. Dlatego przedstawiamy pomysły na świąteczne prezenty, którymi można się zainspirować. 

Prezent na gwiazdkę dla mężczyzny 

Co kupić pod choinkę tacie, bratu, lub partnerowi? Jeżeli dotychczas nie zostaliśmy nakierowani na żaden trop w sprawie prezentu, to musimy zacząć kombinować sami. Na początku dobrze jest się zastanowić, co lubi osoba, którą chcemy obdarować – jeżeli ma jakieś hobby, to już jest to konkretną wskazówką. Wówczas warto szukać prezentu związanego właśnie z tym zainteresowaniem. Jeżeli jednak nie mamy żadnego tropu kierując się kryterium hobby, to nic straconego. Możemy wykorzystać inne pomysły. 

Z pewnością dobrym pomysłem na gwiazdkowy prezent będzie trymer do zarostu. Taki sprzęt przyda się niezależnie od tego, czy mężczyzna ma tylko baczki do podcięcia, czy może krótki zarost. Ciekawą opcją na prezent jest również zakup smartwatcha – taki gadżet nie tylko fajnie wygląda, ale też jest naprawdę przydatny. Z takiego prezentu szczególnie ucieszy się osoba, która notorycznie nie potrafi znaleźć swojego telefonu. Z kolei miłośnik książek z pewnością ucieszy się z czytnika e-booków. 

Prezent na Święta dla kobiety 

Podczas licznych rozmów z kobietami, którym planujesz wręczyć prezenty na gwiazdkę nie wpadłeś na żaden trop dotyczący tego, co kupić? Możesz skorzystać z naszych pomysłów! Jeżeli wiesz, że obdarowywana przez Ciebie kobieta jest fanką wyprasowanych rzeczy, a pod jej żelazko trafiają nawet skarpetki, to z pewnością ucieszy się ze steamera. To urządzenie znacznie upraszcza proces prasowania, który staje się prawdziwą przyjemnością. Korzystając ze stemaera prasujemy w powietrzu, dzięki temu nie musimy przekładać ubrania na różne strony, bo w kilku ruchach wygładzimy całą jego powierzchnię.  

Trafionymi prezentami świątecznymi mogą się okazać również stojak na biżuterię, czy zapachy do wnętrz. Z kolei kobieta podbijająca świat biznesu z pewnością ucieszy się z pięknego, eleganckiego wizytownika. 

Jak sfinansować prezenty pod choinkę? 

Najczęściej jest tak, że prezentu na gwiazdkę nie musimy kupić jednego. Kupujemy ich co najmniej kilka – dla mamy, taty, brata, męża, siostrzenicy. Taka wyliczanka może się skończyć naprawdę pokaźną listą. Nic więc dziwnego, że ten wydatek może nas przerosnąć. Tym bardziej, że Święta Bożego Narodzenia nie wiążą się tylko i wyłącznie z prezentami. Jak wynika z raportu „Zakupy świąteczne 2019” przygotowanego przez Deloitte, zakup prezentów stanowi około 35% wszystkich wydatków związanych ze świętami. Przeciętny Polak na ten cel przeznaczy około 550 złotych. Dlatego potrzeba wsparcia finansowego jest w tej sytuacji jak najbardziej zrozumiała. Doładować swoje konto możemy korzystając z rozwiązania, jakim jest darmowa pożyczka online bez zaświadczeń.  

To szybki i sprawdzony sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki, i podreperowanie swojego stanu konta w obliczu świątecznych wydatków. Szczególnie korzystną ofertą jest darmowa pożyczka. To promocja skierowana do nowych klientów. Umożliwia pozyskanie dodatkowej gotówki bez żadnych kosztów – pożyczasz dokładnie tyle, ile oddajesz. Musisz jednak pamiętać, że jeżeli nie spłacisz pożyczki w terminie, to warunki promocyjne przestaną Cię obowiązywać.  

Pożycz za darmo i wygraj w konkursie! 

Jeśli rozważasz zaciągnięcie chwilówki online bez przelewu grosza, to sprawdź ofertę SMART Pożyczki. Wówczas masz szansę nie tylko wziąć pierwszą pożyczkę do 3000 złotych całkowicie za darmo, ale również wygrać w konkursie! Do zgarnięcia jest e-karta podarunkowa o wartości 100 złotych do wykorzystania na stronie empik.com. To doskonałe rozwiązanie przed zbliżającą się gwiazdką i wszystkimi wydatkami, które są z nią związane. Pożyczka za darmo podreperuje stan Twojego konta, a karta podarunkowa pomoże Ci sprawić świąteczny prezent również sobie.  

Oceń artykuł

(liczba ocen 1)