Spotkanie autorskie z Oriną Krajewską w Columna Medica

Już 28 września zapraszamy na spotkanie autorskie z Oriną Krajewską w Columna Medica, w Łasku pod Łodzią miejscu gdzie holistyczne podejście do zdrowia jest kluczem do kompletnej regeneracji Gości. Będzie to niezwykła okazja na odpoczynek, wyciszenie i relaks w 4 gwiazdkowym hotelu w otoczeniu stuletniego sosnowego lasu.
Columna medica
Źródło: Materiały partnera

Orina Krajewska jest aktorką, instruktorką teatralną, współzałożycielką i prezesem Fundacji Małgosi Braunek "Bądź", działającej na rzecz promocji medycyny integralnej i holistycznej opieki. Orina jest córką Małgosi Braunek. 


Książka "Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź." to rozmowy o holistycznym podejściu do zdrowia i metodach, które wchodzą w skład medycyny integralnej. Rozmówcami są uznani specjaliści, naukowcy i lekarze, którzy opowiadają o zastosowaniu propagowanych przez nich metod w profilaktyce chorób przewlekłych jak i podczas leczenia, szczególnie w przypadku chorób nowotworowych. Autorka po każdym wywiadzie dołącza też wyniki badań potwierdzające skuteczność metody i praktyczne ćwiczenia, czy przepisy do samodzielnego stosowania w domu. 


W trakcie spotkania dowiemy się czym jest medycyna integralna, jakie są założenia holistycznego podejścia do zdrowia, a także jak ważna w naszym życiu jest profilaktyka zdrowotna.


W cenie biletu każdy uczestnik spotkania otrzyma książkę "Holistyczne ścieżki zdrowia. Bądź."


Harmonogram spotkania:

15.00 - wywiad z Oriną Krajewską

16.15 - trening Body Mental

 

Bilety dostępne są TUTAJ

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!