Subskrypcja pieluch – nowość na polskim rynku

Rodzice mogą teraz odetchnąć z ulgą. Koniec z uciążliwymi zakupami z maluchem, ze staniem przed sklepowymi półkami oraz zastanawianiem się nad rodzajem i rozmiarem pieluch. W Warszawie ruszyła subskrypcja pieluszek, która pozwala na spersonalizowanie ich i dostarczanie prosto do domu – i to jeszcze w regularnych odstępach.
pieluchy dla dziecka

Artykuł sponsorowany

Spis treści

Artykul sponsorowany

Baby Box Club

Baby Box Club zajmuje się dostarczaniem pieluch dla dzieci w zasadzie od momentu urodzenia. Cały system jest bardzo prosty i zarazem wygodny dla rodziców. To usługa, która pozwala na zamówienie dostawy pieluch do domu przez 3, 6 lub 12 miesięcy. Bez obaw - będą one rosły razem z twoim dzieckiem. W trakcie rejestracji wystarczy, że wprowadzisz datę urodzenia malucha – system sam dopasuje rozmiar i będzie go na bieżąco aktualizował. Rodzice pociech o nieco mniej standardowych rozmiarach także nie mają się czym martwić – możecie samodzielnie zmieniać wymiary dostarczanych pieluch, jeśli wasz maluszek rozwija się szybciej lub wolniej od rówieśników.

Wygoda takiego rozwiązania polega na tym, że nie musisz przejmować się zakupami, składowaniem pieluszek kupionych na wyprzedażach czy ostatecznie – dobieraniem rozmiaru. Jeśli zauważysz, że twój zapas się kończy, a dziecko zużywa je szybciej, zawsze możesz przyspieszyć dostawę. Nie musisz także organizować całej wyprawy do marketu po zakup pieluszek. Obojętnie czy twój maluch ma kilka tygodni, miesięcy czy rok – z takim szkrabem wizyta w sklepie zawsze jest ogromnym wyzwaniem.

Miesięczny zapas pieluszek - gdzie zamawiać?

Co ciekawe, tego rodzaju subskrypcja jest także sposobem na oszczędzanie. Okazuje się, że cena jednej pieluszki jest znacznie niższa niż w sklepie - dzięki temu pozostałe pieniądze możesz przeznaczyć na inne ważne rzeczy. Firma oferuje także dodatkowe zniżki za polecenie innych subskrybentów.

Pieluszki można zamówić na stronie https://www.babyboxclub.pl/.

Masz możliwość przetestowania takiego rozwiązania. Możesz dostawać pieluchy na próbę przez miesiąc i sprawdzić, czy taki system jest dla ciebie wygodny i korzystny. Jeśli nie – możesz spokojnie zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Warto chociaż spróbować, ponieważ to rozwiązanie zaoszczędzi ci nie tylko czasu i pieniędzy, ale przede wszystkim kłopotu. Usługa jest obecnie dostępna tylko dla mieszkańców Warszawy, ale firma planuje uruchomić serwis w kolejnych miastach.

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

<-- popup -->