Suplementy wzmacniające libido, czyli najlepsze boostery libido

Boostery libido czy jak kto woli tabletki na potencję, to grupa suplementów, która zyskuje coraz większą popularność i chętniej z nich korzystamy. Zarówno osoby młodsze jak i już w zaawansowanym wieku zmagają się z różnymi dolegliwościami które skutecznie ograniczają życie seksualne. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być naprawdę wiele, od stresu i niewłaściwego trybu życia, aż po dolegliwości związane z poziomem naszych kluczowych hormonów. Istnieje jednak kilka suplementów które realnie mogą przyczynić się do wzrostu libido oraz poprawy jakości życia seksualnego. Mają one potwierdzoną skuteczność w tym zakresie przez liczne badania jakie przeprowadzono w ostatnich latach. Oto jedne z najciekawszych z nich:
Wysportowany mężczyzna leżący bez koszulki

Artykuł sponsorowany

Źródło: 123RF

Artykuł sponsorowany

Horny Goat Weed czyli popularne Epimedium. Jest uważane za najskuteczniejszy afrodyzjak na świecie oraz jedyną prawdziwą alternatywę dla niebieskiej tabletki. Jest źródłem dla ikaryny, a to właśnie ta substancja odpowiada za większość pozytywnych właściwości produktu. Zwiększona ona między innymi przepływ krwi do narządów płciowych oraz promuje wydajniejszą syntezę tlenku azotu ( kluczowy podczas erekcji ). Ikaryna według testów posiada niemal identyczną specyfikę działanie do viagry przez co pobudza narządy płciowe oraz może przedłużać czas stosunkowo nawet kilkukrotnie. Udało się także potwierdzić wpływ tego związku na układ hormonalny, a dokładniej pobudzenie produkcji własnego testosteronu oraz naśladowanie działania tego hormonu w organizmie. Epimedium pozwala także na ograniczenie aktywności kortyzolu który również w zbyt dużym stężeniu może prowadzić do zaników libido.

Tongkat Ali, choć dla większości osób lepiej znany jak Long Jack, długi Jack czy też Żeń-Szeń Malezyjski. Jeden z najbardziej cenionych boosterów libido i afrodyzjaków jaki kiedykolwiek powstał. Od setek lat był wykorzystywany w medycynie ludowej na kontynencie Azjatyckim i do tej pory znajduje zastosowanie w wielu krajach świata. Jest związkiem zawierającym liczne bioaktywne Eurypeptydy które wykazują szereg interesujących właściwości. Long Jack umożliwia osiągnięcie erekcji oraz potęguje doznania seksualne u osób w każdym wieku. Realnie podnosi także poziom testosteronu, kluczowego hormonu dla naszej kondycji fizycznej. Według badań przeprowadzonych w Malezji prowadzi on do wzrostu libido u aż 91% osób. Dodatkową zaletą Tongkat Ali jest wpływ na lepsze samopoczucie oraz szerokie działanie witalizujące.

Johimbina jest również bardzo ciekawym i jak się okazuje cennym alkaloidem który od dawna wykorzystywany jest jako afrodyzjak. Od kilku lat wykorzystuje się również tą substancję w celu leczenia impotencji, jednego z najbardziej popularnych zaburzeń libido. Środek ten w zaburzeniach erekcji stosowany jest już od ubiegłego wieku i ciągle cieszy się dużą popularnością.

Oczywiście nie musimy korzystać z wielu monopreparatów, możemy zakupić skuteczne tabletki na potencję posiadające odpowiednio dobrane proporcje poszczególnych substancji czynnych. Jako, że sytuacja na rynku zmienia się jak w kalejdoskopie, by wybrać najlepsze boostery libido warto skorzystać z rankingu tabletek na potencję - https://forum-sportowe.pl/topic/818-najlepsze-boostery-testosteronu-i-tabletki-na-potencje-ranking/

Oceń artykuł

(liczba ocen 19)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

<-- popup -->