Uważaj, proszki z aktywnym węglem zniszczą Ci szkliwo! Poznaj bezpieczne metody wybielania

Dentyści załamują ręce- zgłasza się coraz więcej Pacjentów, cierpiących z powodu bólu zębów i próchnicy spowodowanych trwałym uszkodzeniem szkliwa. Jak to możliwe? Pacjenci wybielali zęby pastami i proszkami z aktywnym węglem. Jeśli zależy Ci, aby wybielać zęby w bezpieczny sposób, poznaj produkt Mr.Whitening- zestaw do wybielania zębów z lampą LED.
wybielanie zębów

Artykuł sponsorowany

Spis treści

Proszki z aktywnym węglem- hit czy kit?

Internet zawrzał. Szok i niedowierzanie! Proszki z aktywnym węglem sposobem na wybielanie zębów. Właśnie. Czy bez konsekwencji dla zębów można stosować aktywny węgiel?  Nie. I w tym tkwi cały problem. Pasty składające się z aktywnego węgla, przede wszystkim niszczą szkliwo zębów.

Reklama

Po co komu szkliwo?

Szkliwo służy do chronienia dalszych części zęba przed bakteriami, działaniem temperatur i urazami mechanicznymi- zabezpiecza zęby przed nadwrażliwością i powstawaniem próchnicy, a w konsekwencji wydawaniem fortuny na wizyty u dentystów. W przypadku używania past z aktywnym węglem, szkliwo jest ścierane i już NIGDY SIĘ NIE REGENERUJE. Pasty z aktywnym węglem ze względu na swoją strukturę ścierają przebarwienia, które powstały podczas jedzenia i picia określonych produktów (np. wino, kawa, herbata), ale także w znacznym stopniu naruszają strukturę szkliwa zębów. Używając aktywnego węgla nie będziesz mieć jaśniejszego odcienia zębów niż masz naturalnie. Ryzykujesz natomiast bardzo dużo.

Na Twoich stałych zębach jest szkliwo, które musi Ci wystarczyć na całe życie. Szkliwo nie odrasta jak paznokcie czy włosy. Raz uszkodzona powierzchnia przez używanie past z aktywnym węglem będzie powodować ból i próchnicę do końca Twojego życia. Czy warto? Sam/a odpowiedz sobie na to pytanie.

Mr.Whitening – dzięki niemu na Twojej twarzy znowu pojawi się uśmiech!

Jeśli niepokoi Cię, w jaki sposób wybielić zęby bez uszkadzania szkliwa- jest na to sposób. Zestaw do wybielania zębów z lampą LED wykorzystujący wybielające żele to produkt nie uszkadzający szkliwa zębów. Mr.Whitening zadbał o to, aby Twoje szkliwo było bezpieczne i nie ulegało uszkodzeniom. Dzięki temu, że zestaw do wybielania zębów z lampą LED posiada w 100% naturalny skład możesz zadbać o swój uśmiech bez martwienia się o ekosystem. Mr.Whitening zaleca, aby zastosować pełną – 12-dniową kurację- w celu uzyskania najlepszych i w pełni satysfakcjonujących efektów.

Nie ryzykuj używania proszków z aktywnym węglem. Zamów swój zestaw do wybielania zębów z lampą LED, dzięki któremu na twojej twarzy znowu zagości uśmiech!

Reklama

Oceń artykuł

(liczba ocen 5)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!