Voda Collagen: naturalne piękno i młodość

Voda Collagen to propozycja dla osób, które pragną w naturalny sposób zachować piękno i młodość na dłużej. Zamknięta w szkle kompozycja o subtelnym smaku granatu skrywa idealny duet kolagenu oraz zdrowotnych i smakowych walorów Vody Naturalnej.

Białko kolagenowe zawarte w Vodzie Collagen odżywia skórę od wewnątrz, dzięki czemu staje się ona bardziej elastyczna, a zmarszczki wygładzone. Z kolei witamina C nie tylko dodaje energii i poprawia nastrój, ale także gwarantuje doskonałą absorpcję kolagenu. Kompozycję uzupełnia delikatna nuta granatu, która podkreśla oryginalny smak Vody Collagen.

Voda Collagen dostępna jest w butelkach o pojemności 350 ml. W każdej butelce rozpuszczone jest 2,5 g kolagenu, czyli jego sugerowana dobowa dawka. Zaleca się stosowanie 4-tygodniowej kuracji w postaci 1 butelki Vody Collagen dziennie. Dla uzyskania jeszcze lepszego efektu wskazane jest przedłużenie kuracji o kolejne 8–12 tygodni. Kuracja rekomendowana jest także w celu przyspieszenia regeneracji skóry po zabiegach chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Czytaj też: Kolagen – „eliksir” młodości

Terapia kolagenowa

Skuteczność kolagenu stanowiącego składnik Vody Collagen została potwierdzona przez Collagen Research Institute w Niemczech. Badanie kolagenu zostało przeprowadzone na grupie 180 ochotniczek w wieku 35–55 lat. Polegało na doustnym przyjmowaniu 2,5 g kolagenu dziennie. Po 4 tygodniach zauważono znaczne stymulowanie tkanki łącznej, a zwłaszcza syntezę kolagenu. Po kolejnych 4 tygodniach po badaniu zauważono, że efekty utrzymywały się. Wyniki badań potwierdziły: spowolnienie procesu powstawania zmarszczek i obniżenie ich głębokości o 35%, wzrost stężenia prokolagenu w skórze o 60%, poprawę elastyczności skóry o 15%, zwiększenie nawilżenia i zmniejszenie podrażnień skóry, redukcję cellulitu oraz przyspieszenie procesów regeneracyjnych skóry.

Voda Collagen to jednak nie tylko kuracja kolagenowa. To również doskonały napój orzeźwiający o przyjemnym i delikatnym smaku, a także oryginalny design doceniony przez konsumentów. Produkt zawiera tylko naturalne składniki i ma jedynie 50 kcal.Voda Collagen znalazła się w finale konkursu Beverage Innovation Awards w kategorii „najlepsza woda funkcjonalna”. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się we wrześniu 2013 roku podczas wiodących światowych targów napojów i żywności płynnej Drinktec w Monachium.Za produkt Voda Collagen firma został uhonorowana godłem IX edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie” (2013). Inicjatywa ma na celu popularyzowanie wysokiej jakości produktów dostępnych na krajowym rynku i posiadających „polski akcent”.

Zobacz: Kolagen z witaminą C na urodę

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA