Wiemy, jak gwiazdy dbają o zdrowie

Polskie gwiazdy dbają nie tylko o swoją urodę, zawsze priorytetem jest dla nich zdrowie.

Polskie gwiazdy dbają nie tylko o swoją urodę, zawsze priorytetem jest dla nich zdrowie. Choć mają różne upodobania, łączy je zamiłowanie do sportu, ruchu, przebywania na świeżym powietrzu i zdrowej diety. Warto brać z nich przykład. Zobaczmy, jak dbają o siebie na co dzień.

Agnieszka Kaczorowska, aktorka znana z „Klanu” oraz tancerka, od lat tańczy, więc regularnie dostarcza organizmowi sporej porcji ruchu. Poza tym chodzi na siłownię. Gwiazda nie pije alkoholu, nigdy też nie paliła papierosów. Stara się zdrowo odżywiać, jada warzywa, owoce, ryby, pije dużo wody mineralnej.

Julia Pietrucha, aktorka znana m.in. z serialu „Blondynka”, chodzi na jogę, która ją wycisza, a jednocześnie energetyzuje. Zimą jeździ na snowboardzie, sport ten pokochała dzięki swojemu chłopakowi Ianowi. Lubi także poznawać inne dyscypliny sportu, jak chociażby surfing. Jednak Julia nie uważa się za nałogową sportsmenkę, sport to dla niej głównie rekreacja.

Marta Manowska, prowadząca program „Rolnik szuka żony”, uwielbia sport. Regularnie chodzi na siłownie, biega, jeździ na rowerze. Świetnie surfuje, wspina się po skałkach. Dużą wagę przykłada też do zdrowego jedzenia, uwielbia zwłaszcza ryby i owoce morza.

Aldona Orman, znana z „Klanu”, twierdzi, że o własne zdrowie trzeba dbać przez cały rok, a nie tylko gdy dopada nas np. przeziębienie. Aktorka stosuje mądrą dietę, która dostosowana jest do jej organizmu. Poza tym nigdy nie zapomina o ruchu. Wraz z kilkuletnią córeczką kilka razy w tygodniu chodzą na siłownię. Gdy aktorka ćwiczy, córeczka może się bawić. To doskonały sposób dla wszystkich mam. Zimą lub jesienią gwiazda sprawia sobie drobne przyjemności, jak wypicie pysznej ciepłej herbaty z miodem, malinami, imbirem czy pomarańczą przy kominku. Pani Aldona twierdzi, że dobry nastrój wpływa na nasze zdrowie.

Anna Samusionek, aktorka znana z serialu „Na Wspólnej”, twierdzi, że na nic zdadzą się drogie kosmetyki i zabiegi w salonie, jeżeli w codziennym życiu nie będziemy dawać swojemu ciału tego, co mu służy najbardziej - dawki ruchu, świeżego powietrza, wody, dużej ilości świeżych warzyw i owoców. Uważa, że bardzo ważny dla naszego organizmu jest zdrowy sen, zwykły spacer po lesie albo praca w ogródku.

Agnieszka Cegielska, prezenterka TVN, zgadza się z chińskim przysłowiem, które głosi, że matką każdej choroby jest zła dieta, a ojcem stres. Prezenterka dba, aby po przyjściu do domu już nie myśleć o pracy. Zwraca też uwagę na zdrową dietę. Bardzo pilnuje tego, co jada ona sama i jej rodzina. Dba, aby właściwie łączyć produkty.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dziennikarka, uwielbia świeżo wyciskane soki z warzyw. Jest zwolenniczką kuchni sezonowej, propagowanej przez Grzegorza Łapanowskiego. Nie zajada się truskawkami i pomidorami zimą, tylko trzyma się sezonowego kalendarza. Dużą wagę przywiązuje do produktów ekologicznych. Dziennikarka dba o aktywność fizyczną - jeździ na rowerze i biega.

Dorota Gardias, prezenterka TVN, przede wszystkim jada pięć posiłków dziennie. Wie, że dzięki temu ma szansę utrzymać nienaganną figurę. Gwiazda żyje bardzo aktywnie, chodzi na siłownię, biega, spaceruje z córką.

Beata Borys

Oceń artykuł

(liczba ocen 15)

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA