Wszywki alkoholowe Wrocław - gdzie wszyć lek w naszym mieście

Esperal to jeden z tych środków walki z alkoholizmem, który daje bardzo wysoką skuteczność. Sam w sobie nie powoduje żadnego zagrożenia dla zdrowia człowieka.
Wszywki alkoholowe

Artykuł sponsorowany

Źródło: Materiały partnera

Spis treści

Esperal w połączeniu z wypijanym alkoholem staje się bardzo groźny. Wszystko przez to, że zawiera w sobie disulfiram. Jest to substancja czynna, która blokuje dehydrogenazę aldehydową - enzym odpowiedzialny za rozkład alkoholu w wątrobie człowieka. To przekłada się na wystąpienie objawów bardzo podobnych do tych, które mają miejsce przy w czasie kacu. Jednakże mają one większe nasilenie, a poza tym również mogą mieć również wymiar śmiertelny.

Leczenie esperalem we Wrocławiu

Leczenie esperalem jest ostatecznością w momencie, gdy inne metody zawiodą. Każda z funkcjonujących we Wrocławiu klinik leczenia alkoholizmu bazuje na spotkaniach z terapeutami, psychologami, detoksie alkoholowym oraz wspomnianym wyżej esperalem. Metod jest wiele, aczkolwiek istotną kwestią jest skuteczność. Dlatego też wymagane jest indywidualne podejście do każdego przypadku alkoholizmu.

Nasza oferta

Oferta naszej kliniki zawiera oczywiście możliwość zastosowania wszywki z esperalu. Jest to jeden z elementów. Poza tym również osobom uzależnionym proponujemy:

- odtrucia alkoholowe

- terapie alkoholowe

- spotkania z psychologami

Istotnym elementem jest to,  że przed zabiegiem wszycia esperalu każdy pacjent musi być dokładnie zdiagnozowany. Przed zabiegiem nie wolno bezwzględnie pić alkoholu, przez co najmniej jedną dobę. Esperal działa przez dwanaście miesięcy i jest on wszywany w okolicach pośladków pacjenta. Można powiedzieć, że nasza oferta jest skierowana do każdego, aczkolwiek istnieją pewne wyjątki, które dyskwalifikują daną osobę do owego zabiegu.

Reklama

Skutki zabiegu wszycia esperalu

Sam esperal, który jest wszywany w naszej klinice nie jest zagrożeniem dla pacjenta pod warunkiem, że nie spożywa on alkoholu. Niemniej jednak po samym zabiegu należy liczyć się z wystąpieniem określonych skutków ubocznych. Mowa jest mianowicie o:

- stanach lękowych

- zaburzeniach rytmu serca

- intensywnym poceniu się

- drgawkach

- skokach ciśnienia tętniczego

- uczuciu zbliżających się wymiotów

- rozszerzeniu naczyń krwionośnych

Reklama

Rozszerzona terapia

Wrocławskich klinik, w których dokonuje się zabiegu wszycia esperalu jest wiele. Tymi godnymi uwagi jest oczywiście nasza, jest klinika Nasz Gabinet oraz Alko Doctor. Podstawowymi elementami prowadzonej terapii nie jest i nie może bynajmniej być zabieg wszczepienia esperalu. Tak naprawdę jest to bowiem ostateczność. Podstawą w leczeniu alkoholizmu są spotkania z lekarzami różnych specjalizacji, spotkania z psychologami, terapeutami czy też detoks alkoholowy. Nasza klinika to nie tylko wszechstronność stosowanych metod. Tutaj przede wszystkim mówimy o możliwości uzyskania stosownej oraz kompleksowej pomocy bezpośrednio na miejscu.

Nasza kadra liczy wielu doświadczonych fachowców z odpowiednim doświadczeniem oraz odpowiednimi kompetencjami Staramy się wykorzystać wszelkie możliwości, aby pomóc osobom, które do nas się zgłaszają. Niemniej jednak w leczeniu alkoholizmu bardzo ważnym elementem jest silna wola pacjenta. Jeżeli bowiem tego ostatniego elementu zabraknie, wszelkiego rodzaju prowadzone terapie, spotkania ze specjalistami okażą się bezskuteczne. Natomiast bez odpowiedniej motywacji pacjenta, dokonywanie zabiegu wszywania esperalu może okazać się dla niego samego śmiertelnym zagrożeniem. Dlatego to też właśnie istotna jest owa kompleksowość.

Oceń artykuł

(liczba ocen 10)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!