Zadbaj o siebie, stosując odpowiednie tabletki na skórę

Dbanie o piękny wygląd skóry od zawsze było wymogiem, jaki stawia społeczeństwo przed kobietami. Opanowały one tę sztukę do perfekcji. Nowoczesne zabiegi, makijaż, maseczki - to jedynie powierzchowne dbanie o tę tkankę. Jej właściwa warstwa jest niewidoczna i to ona odpowiada za wygląd skóry, jaką jesteśmy w stanie dostrzec.
tabletki na skórę

Artykuł sponsorowany

Źródło: Materiały partnera

Pielęgnacja ciała powinna opierać się nie tylko na zewnętrznym odżywianiu naskórka, przede wszystkim powinna być to właściwa dieta oraz suplementacja. Tabletki na skórę to preparat, który powinien być wytworzony w oparciu o bezpieczne, naturalne i działające ekstrakty roślinne. Dodatkowo musi zawierać witaminy w takiej kompozycji, aby pomagały wchłaniać się substancjom czynnym pochodzącym z roślin. Skład suplementu powinien być skomponowany w taki sposób, aby całość była łatwo przyswajalna przez organizm i maksymalnie przez niego wykorzystywana. Czym muszą charakteryzować się najlepsze tabletki na skórę?

Siarka - pierwiastek kluczowy dla życia

Mimo zwiększającego się popytu na suplementy witaminowe, wiedza na ich temat pozostawia wiele do życzenia. Spożywamy zastrważające ilości witamin, minerałów oraz środków na różne dolegliwości, nie posiadając fundamentalnych informacji na ich temat. Siarka jest pierwiastkiem zaliczanym do grupy molekuł, bez których życie nie mogłoby się wykształcić na naszej planecie. Najlepiej przyswajalnym przez nasz organizm źródłem siarki jest metylosulfonylometan - MSM. Jest to związek organiczny siarki w postaci bezwonnego, białego proszku, bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie. Pierwiastek ten odpowiada za elastyczność skóry i naczyń krwionośnych, utrzymanie dobrej kondycji oraz zapewnia ścianom komórkowym przepuszczalność dla substancji odżywczych.

Minerał ten poprawia syntezę kolagenu, kondycję skóry, włosów oraz paznokci. Usprawnia trawienie, pracę wątroby, a nawet sprzyja działaniu układu immunologicznego. Naturalnie występuje w owocach i warzywach, jednak nowoczesne metody hodowli nie sprzyjają utrzymaniu się wysokiego stężenia MSM w roślinach, ponieważ związek ten jest niezwykle delikatny. Dodatkowo, obróbka termiczna i konserwacja warzyw i owoców niszczy metylosulfonylometan do zera. Dlatego ważne jest, aby spożywać tabletki na skórę, które zawierają ten związek siarki. Jest to nieoceniona pomoc podczas hamowania procesów starzenia skóry i zapewnienia jej zdrowego wyglądu. MSM zostało wkomponowane, w dużych ilościach w suplement diety Look Up.

Tabletki na skórę z witaminą C

Kwas askorbinowy jest niezwykle ważnym elementem, który działa wielotorowo w naszym organizmie. Odpowiada za szereg procesów, bez których nie moglibyśmy normalnie funkcjonować. Podnosi wydolność układu immunologicznego, poprawia działania układu ruchu - poprzez udział w syntezie kolagenu, zmniejsza ilość wolnych rodników. Witamina C jest antyoksydantem, neutralizuje czynniki mogące uszkodzić narządy, w tym także skórę. Dzięki tym właściwościom zmniejsza prędkość procesu starzenia się organizmu i chroni wierzchnią warstwę naszego ciała, przed szkodliwym działaniem promieni jonizujących (UV). Witamina ta poprzez udział w tworzeniu włókien kolagenowych zmniejsza ilość zmarszczek i ujędrnia skórę. Dodatkowo działa depigmentacyjnie. Pomaga walczyć z przebarwieniami, nadaje młodzieńczego blasku i likwiduje rozstępy.

Oceń artykuł

(liczba ocen 14)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

<-- popup -->