Zamów lek z aplikacją Appteka

Appteka to wygodna aplikacja, dzięki której zamówisz w wybranej przez siebie aptece wszystkie produkty z asortymentu aptek – leki (także te na receptę), suplementy, produkty lecznicze (ciśnieniomierze, nebulizatory, glukometry) oraz kosmetyki. Zamów i kup leki w stacjonarnej aptece! Sprawdź ceny i znajdź zamienniki!

Oszczędzaj czas i pieniądze, mając dostęp do:

 

 • skanera recept;
 • skanera kodów kreskowych opakowań;
 • ulotek leków;
 • informacji o zamiennikach leków;
 • historii zamówień;
 • bazy danych adresowych aptek, tras dojazdu do nich oraz informacji o aptekach całodobowych w Twoim pobliżu.

 

Jak działa Appteka?

Sfotografuj swoją receptę w części obejmującej przepisane leki (tzn. bez Twoich danych osobowych, danych lekarza i przychodni), prześlij ją do farmaceuty i czekaj na możliwość zakupienia przepisanych leków w wybranej przez Ciebie aptece. Appteka pozwala na archiwizację Twoich recept, daje dostęp do informacji o lekach i zamiennikach leków. Wygodnie i bezpiecznie!

Instrukcja:

1) Sfotografuj swoją receptę w części obejmującej przepisane leki (tzn. bez Twoich danych osobowych, danych lekarza i przychodni), i prześlij ją do systemu - farmaceuta odczyta ją i przygotuje dla Ciebie listę leków. 

2) W razie potrzeby dodaj do swojego zamówienia inne produkty apteczne. Aplikacja zaproponuje też zamienniki. Złóż zamówienie i kup zamówione leki w wybranej przez siebie aptece.

3) W każdej chwili możesz znaleźć informacje o dowolnym leku poprzez wyszukiwarkę lub skanując kod kreskowy na opakowaniu. Dzięki aplikacji możesz także sprawdzić na mapie, które apteki są w pobliżu, wyznaczyć trasę dojazdu do nich, otrzymać dane teleadresowe lub określić które apteki są całodobowe.

4) Zamawiaj produkty jeszcze szybciej! Stwórz własną Apteczkę lub skorzystaj z apteczek przygotowanych przez Farmaceutę i zamawiaj zestawy najbardziej potrzebnych produktów jednym dotknięciem ekranu.

Jak ściągnąć aplikację Appteka?

Google Play

App Store

Wykonanie dla Pharma Partner Sp. z o.o. - Norbsoft Sp. z o.o.

Najczęściej czytane
 1. Przegląd najpopularniejszych leków bez recepty na alergię
 2. 5 najlepszych produktów na pobudzenie jelit
 3. 2 zabiegi na polepszenie wyglądu
 4. Skrętu jelit nabawiłem się przez przejedzenie
 5. Ile można wytrzymać bez snu?
Oglądaj w MedMeTV
 1. Alergia: czy powiększony migdałek może być wynikiem alergii?
 2. Ćwiczenia terapeutyczne przy zawrotach głowy