Zdradź swój przepis na zdrowe serce – konkurs Medme.pl

Znasz danie, które dobrze wpływa na pracę i kondycję serca? Zdradź nam swój przepis, a my 5 najlepszych odpowiedzi nagrodzimy nowoczesnymi ciśnieniomierzami Veroval Compact od firmy Hartmann. Dzięki nim, stan serca będziesz mieć pod kontrolą.
Konkurs przepis na zdrowe serce grafika
Źródło: materiały partnera

Spis treści

Konkurs – przepis na zdrowe serce

Do 29 grudnia czekamy na najlepsze przepisy na dania dobre dla serca. Polecasz sałatkę, kaszę z warzywami, a może zdrowy deser? Napisz nam swój pomysł i krótko go uzasadnij. Wejdź na stronę konkursową: https://www.medme.pl/konkurs i weź udział w konkursie. Wybierzemy 5 najlepszych przepisów, a ich autorzy otrzymają atrakcyjną nagrodę.

ZASADY KONKURSU W PIGUŁCE:

  1. Konkurs organizowany jest w okresie od dnia 5.12.2019r. do dnia 29.12.2019r.
  2. Nagroda –  ciśnieniomierz Veroval Compact.
  3. Jedna osoba może wziąć udział w Konkursie jeden raz.
  4. Aby wziąć udział w Konkursie należy wykonać zadanie konkursowe polegające na zamieszczeniu przepisu w formie odpowiedzi pisemnej pod poleceniem konkursowym na stronie www.medme.pl/konkurs.

Polecenie konkursowe brzmi: Podaj przepis na danie najlepsze dla serca, swoją propozycję krótko uzasadnij. Tekst może mieć objętość do 1200 znaków (ze spacjami). Do prawidłowego zgłoszenia udziału w Konkursie konieczne jest podanie imienia i nazwiska oraz adresu e-mail przez Uczestnika.

  1. Zadanie konkursowe musi być przejawem osobistej twórczości Uczestnika. Uczestnik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za naruszenia jakichkolwiek praw osób trzecich (w szczególności praw autorskich lub dóbr osobistych).
  2. Komisja Konkursowa nagrodzi 5 zgłoszeń konkursowych oceniając pomysłowość, kreatywność, oryginalność tekstu oraz poprawność językową.
  3. Regulamin dostępny jest  na stronie internetowej www.medme.pl/informacje/regulamin-konkursu.

Czekamy na Wasze propozycje! Powodzenia!

Wyniki konkursu "Przepis na zdrowe serce"

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, konkurs został rozstrzygnięty. Wszystkie Wasze pomysły były inspirujące i niezwykle ciekawe. Cieszymy się, że dbacie o swoje serducha. Nagrodziliśmy 5 przepisów na zdrowe serce, serdecznie gratulujemy:

1.Urszuli Lesiak - wspaniały przepis na danie z komosy ryżowej;
2. Grażynie Stańczyk - smakowite klopsiki z czerwonej soczwicy, muszą być bardzo zdrowe;
3. Natalii Michalskiej - prosty, ale efektowny przepis na łososia ze szpinakiem;
4. Mirosławie Sokołowskiej - zwrócenie uwagi, jak ważny dla naszego serca, prócz zdrowej diety, jest także ruch;
5. Andrzejowi Stanowskiemu - idelanie zrównoważony przepis na zdrowe serce.
 
Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w nasdzych kolejnych konkursach. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą  mailową, z prośbą o podanie danych do wysyłki nagrody.

Oceń artykuł

(liczba ocen 2)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!