Tycie po odstawieniu tabletek


Wprowadzanie postów jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj.
Anika2011-09-28 11:24
Oj nie zgodziłabym się.Przyjmuję tabletki nowego typu i nie powiem,parę kilo mi przybyło jak zaczynałam je brać. Oczywiście nie mówię o 10 kg na plus,ale 2,3 na pewno! Czuję to do dziś po ubraniach ;)
00
Sławek2011-09-26 10:04
meduzo jeśli się nie mylę to noowocześniejsze tabletki nie utrzymują już wody. Ten problem dotyczy tylko starszych tabletek.
00
meduza2011-09-21 22:58
No tak, podczas przyjmowania hormonów w jakiejkolwiek postaci czy to plastry czy tabletki, kobiece ciało nabiera sporo wody i utrzymuje ją w ciele a po odstawieniu antykoncepcji, owa woda podobno uchodzi z organizmu.
00
Natalia2011-09-21 14:43
No właśnie,słyszałam,że częściej tyje się gdy zaczyna się stosować tabletki,a chudnie raczej gdy się je odstawia :)
00
Sławomir2011-09-20 13:59
Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każda kobieta reaguje na odstawienie tabletek inaczej. Podobnie jest w sytuacji gdy zaczyna się brać tabletki. Lista możliwych efektów ubocznych jest baaardzo długa.
00
meduza2011-09-19 20:48
Czy odstawienie tabletek jest równoznaczne z tyciem?
00

Najnowsze wypowiedzi

ból i duże powiększenie migdałka od wczoraj.Przy przełykaniu Ból okropny.Czerwona plama. zdjecie

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t34.0-12/18762537_1367247276687606_1828226914_n.jpg?oh=7a7ae5563515a69e8a2b3dd330a1f6c4&oe=592C04DA

wyżej zdjęcie

Więc od początku-wczoraj siedziałam sobie na komputerze piłam zimny napój prosto z lodówki. Dosłownie po jakiejś godzinie nagle źle się poczułam,zaczęło boleć mnie gardło(w sumie migdał) ale tylko z prawej strony,zrobilo mi się słabo i zimno.Myślałam,że to grypsko-wzięłam szybko leki i do łóżka. Noc katorga,budząc się ok godz.3 poczułam,że migdałek znacznie się powiększył(uczucie jakbym miała obce ciało w buzi) Podreptałam więc do łazienki,włączyłam latarkę w telefonie i w sumie to sie przeraziłam,prócz z tylu delikatnych białych kropeczek zobaczyłam czerwoną wypukłą plame(to ona najprawdopodobniej spowodowała to uczucie ciała obcego,jest wyczuwalna) Okropnie boli mnie ten migdal,gdy nie przełykam.

Dodam jeszcze,że migdalek jest tak powiekszony,ze spokojnie moge wsadzic sobie troche palca w buzie i go dotknąć.

Bardzo sie boje,że to np. jakieś raczysko. Mam 20 lat i palę papierosy. Wizyte u lekarza mam później,ale chciałabym poczytac o tym co może mnie czekać. Może ktoś miał podobnie?

Bardzo proszę o rady.