Tycie po odstawieniu tabletek

Wprowadzanie postów jest dostępne dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub zarejestruj.
Anika2011-09-28 11:24
Oj nie zgodziłabym się.Przyjmuję tabletki nowego typu i nie powiem,parę kilo mi przybyło jak zaczynałam je brać. Oczywiście nie mówię o 10 kg na plus,ale 2,3 na pewno! Czuję to do dziś po ubraniach ;)
00
Sławek2011-09-26 10:04
meduzo jeśli się nie mylę to noowocześniejsze tabletki nie utrzymują już wody. Ten problem dotyczy tylko starszych tabletek.
00
meduza2011-09-21 22:58
No tak, podczas przyjmowania hormonów w jakiejkolwiek postaci czy to plastry czy tabletki, kobiece ciało nabiera sporo wody i utrzymuje ją w ciele a po odstawieniu antykoncepcji, owa woda podobno uchodzi z organizmu.
00
Natalia2011-09-21 14:43
No właśnie,słyszałam,że częściej tyje się gdy zaczyna się stosować tabletki,a chudnie raczej gdy się je odstawia :)
00
Sławomir2011-09-20 13:59
Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każda kobieta reaguje na odstawienie tabletek inaczej. Podobnie jest w sytuacji gdy zaczyna się brać tabletki. Lista możliwych efektów ubocznych jest baaardzo długa.
00
meduza2011-09-19 20:48
Czy odstawienie tabletek jest równoznaczne z tyciem?
00

Pharma Partner Sp. o. o. informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Kliknij Zgadzam się, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Kliknij Polityka prywatności, aby dowiedzieć się więcej, w tym jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.