Ciało kobiety po kolejnej ciąży - jak się zmienia? [EBOOK]

Jesteś w kolejnej ciąży, Twoja rodzina się powiększy? Z jednej strony już wiesz czym jest ciąża, poród, okres połogu oraz jak wygląda powrót do aktywności.
Ciało po ciąży

Nie wiesz, jak zachowa się Twoje ciało po kolejnej ciąży? Za pierwszym razem bałaś się nieznanego, a teraz stresujesz się, bo już wiesz, czego możesz się spodziewać? W tym ebooku wyjaśnimy Ci, jak będzie przebiegać połóg zarówno po porodzie naturalnym, jak i po cesarskim cięciu. Poradzimy Ci, kiedy i jak najlepiej wrócić do aktywności seksualnej oraz ćwiczeń, które pozwolą na szybszy powrót do formy po kolejnej ciąży.

Obawiasz się, jak na nowego członka rodziny zareaguje Twój starszak? I, jak teraz będzie funkcjonować Twoja powiększona rodzina? Zobacz, jak przygotować starsze rodzeństwo na przyjście malucha na świat. Przed Tobą duże wyzwanie, ale na pewno poradzisz sobie z nowymi wyzwaniami. Pamiętaj, że nie musisz być idealna, nie ulegaj presji otoczenia i zaufaj swojej matycznej intuicji, bo jak wszyscy wiemy: „szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko”.

Ciąża, a zwłaszcza ostatni trymestr to także najlepszy czas na zabezpieczenie zdrowia dziecka, nawet po urodzeniu. Teraz chronisz go Ty, nosząc go pod sercem, ale po porodzie możesz zapewnić mu „zdrowotny pakiet” w postaci bankowania krwi pępowinowej

Pamiętaj, że decyzję o jej pobraniu należy podjąć przed porodem, ponieważ właśnie w trakcie tego wielkiego wydarzenia następuje pobranie materiału, który już obecnie wykorzystywany jest
w leczeniu 80-ciu ciężkich chorób.

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

Zamknij