Internetowa Szkoła Rodzenia MedMe.pl
Polecane produkty
do suplementacji dla mamy i pielęgnacji delikatnej skóry maluchaDla Mamy


Mamadha i Mamadha Premium + zawierają zrównoważoną kompozycję DHA, witamin i minerałów - składników, które wspierają organizm kobiety starającej się o dziecko, w ciąży i karmiącej oraz prawidłowy rozwój płodu i ciąży. DHA to najlepiej poznany i przebadany wielonienasycony kwas tłuszczowy z grupy Omega-3, który ma szczególne znaczenie dla prawidłowego rozwoju centralnego układu nerwowego (mózg, siatkówka oka) płodu, niemowlęcia i dziecka.Zawiera 5 składników o potwierdzonym pozytywnym wpływie na matkę i dziecko: DHA, kwas foliowy, jod, witaminę D3 i magnez. To odpowiednio dobrana kompozycja DHA, witamin i minerałów - składników, które wspierają organizm kobiety planującej ciążę, w ciąży i karmiącej piersią oraz prawidłowy rozwój płodu. Składniki te mają jednoznacznie udowodniony pozytywny wpływ dla matki i dziecka w rekomendowanych dawkach


Dla Dziecka


Atoperal Baby Plus to linia kosmetyków stworzona we współpracy z dermatologami, przeznaczona do codziennego mycia i pielęgnacji suchej, wrażliwej i atopowej skóry dzieci i niemowląt. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom zapewnia kompleksową i profesjonalną pielęgnację delikatnej i wrażliwej skóry dziecka.Stosowanie produktów z linii Atoperal Baby Plus zapewnia kompleksowe działanie istotne dla wrażliwej skóry dziecka: zmywanie alergenów, nawilżanie i natłuszczanie, ochronę, stymulację i odbudowę naturalnej bariery hydrolipidowej skóry, znoszenie świądu, łagodzenie i zapobieganie podrażnieniom.Produkty Atoperal Baby Plus zostały przebadane dermatologicznie, nie zawierają alergenów, parabenów oraz sztucznych barwników.

Polecane produkty

Emulsja do ciała

Atoperal® Baby emulsja do ciała przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia. Starannie wyselekcjonowane składniki zapewniają profesjonalną pielęgnację skóry dziecka.

Olej Macadamia - delikatnie natłuszcza i wygładza skórę oraz łagodzi podrażnienia.

Polidokanol - znosi uczucie świądu.

Gliceryna – działa nawilżająco, wygładza naskórek oraz znacznie poprawia jego elastyczność.

Alantoina - zmiękcza naskórek oraz wykazuje działanie łagodzące podrażnienia i przeciwzapalne.

Natłuszczająca emulsja w/o przeznaczona do codziennej pielęgnacji skóry atopowej, suchej i wrażliwej dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia. Emulsja do ciała zawiera w składzie m.in.polidokanol, który działa przeciwświądowo i jest rekomendowany w produktach do pielęgnacji skóry atopowej.

Emulsja do kąpieli

Atoperal® Baby emulsja do kąpieli przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia. Doskonale nawilża i natłuszcza skórę oraz tworzy na jej powierzchni delikatną warstwę okluzyjną (ochronną), zapobiegającą przeznaskórkowej utracie wody.

To jedyna emulsja do kąpieli nawilżającej oparta na oleju lnianym (nie zawiera oleju parafinowego, który w stężeniach powyżej 10% nie powinien być stosowany u niemowląt). Emulsja przeznaczona do pielęgnacji skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia. Zapewnia optymalne nawilżenie skóry. Delikatnie oczyszcza skórę (poprzez łagodne substancje absorbujące zanieczyszczenia z powierzchni skóry).

Krem

Atoperal® Baby krem przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry atopowej, suchej i wrażliwej dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia. Starannie wyselekcjonowane składniki kremu zapewniają profesjonalną pielęgnację skóry dziecka.

Sepicalm S - wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka, wykazuje właściwości nawilżające, kojące, przeciwzapalne i antyoksydacyjne.

Stimu-tex - zapewnia natychmiastowy i długotrwały efekt przeciwświądowy.

Sk-influx – dzięki połączeniu ceramidów, cholesterolu, wolnych kwasów tłuszczowych i fitosfingozyny tworzy  unikalny kompleks odbudowujący prawidłową barierę naskórkową poprzez dostarczanie składników cementu międzykomórkowego, których niedobór wykazano u osób chorych na atopowe zapalenie skóry.

To jedyny krem zawierający unikalny kompleks sk-influx, który jest połączeniem ceramidów, cholesterolu, wolnych kwasów tłuszczowych i fitosfingozyny. Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia.

Kompleks ten odbudowuje prawidłową barierę naskórkową poprzez dostarczanie składników cementu międzykomórkowego, których niedobór wykazano u chorych na AZS.

Krochmal

Atoperal® Baby Plus krochmal do kąpieli to produkt przeznaczony do kąpieli niemowląt i dzieci z problemami skórnymi. Preparat jest szczególnie pomocny w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, atopowej oraz skłonnej do podrażnień (odparzenia, potówki, wypryski alergiczne).

Atoperal® Baby Plus krochmal do kąpieli łagodzi podrażnienia skóry dziecka oraz sprzyja regeneracji uszkodzonego naskórka. Działa kojąco, łagodząco, przynosząc ulgę suchej i podrażnionej skórze.

Wspomaga w odbudowie funkcji barierowej skóry, ułatwia gojenie się krostek i drobnych uszkodzeń naskórka. Sprawia, że skóra Twojego dziecka po kąpieli jest zdrowa i gładka w dotyku. Gotowy do użycia bez gotowania, 100% naturalny, bez konserwantów, bez sztucznych barwników, bez aromatów.

Pianka do mycia

Atoperal® Baby pianka do mycia przeznaczona jest do codziennego mycia i pielęgnacji skóry, wykazującej cechy skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry Twojego dziecka. Posiada delikatne właściwości myjące, doskonale nawilża, łagodzi podrażnienia i wygładza nadmiernie wysuszoną skórę oraz stymuluje barierę ochronną skóry.

Delikatna pianka do mycia jest przeznaczona do pielęgnacji skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia. Zawiera w składzie m.in. Biolin, substancję która jest naturalnym prebiotykiem. Prebiotyki  stymulują prawidłową barierę ochronną skóry. Pianka do mycia wykazuje działanie nawilżające i łagodzące.

Receptura pianki do mycia oparta jest na substancjach myjących o łagodnym działaniu, pochodzenia cukrowego.

Szampon

Atoperal® Baby szampon przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji skóry głowy, wykazującej cechy skóry atopowej, suchej, wrażliwej dzieci i niemowląt. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze zapewnia profesjonalną pielęgnację skóry Twojego dziecka. Szampon zawiera delikatne substancje oczyszczające skórę głowy. Nawilża i łagodzi podrażnienia oraz wygładza nadmiernie wysuszoną skórę. Włosy po umyciu szamponem atoperal® Baby są miękkie, gładkie i łatwo się rozczesują.

To jedyny szampon nawilżający zawierający Biolin, substancję, która jest naturalnym prebiotykiem. Prebiotyki  stymulują prawidłową barierę ochronną skóry.

Szampon  przeznaczony dla dzieci i niemowląt powyżej 1 miesiąca życia do skóry atopowej, suchej, wrażliwej. Wykazuje działanie nawilżające i łagodzące. Receptura szamponu oparta jest na substancjach myjących o łagodnym działaniu, pochodzenia cukrowego.