Acne Win

Spis treści

Acne Win - skład

Krem zawiera 0,5% chlorchinaldolu.

Acne Win - Działanie

Krem przeciwtrądzikowy działa przeciwbakteryjnie a specjalna formuła podłoża zapewnia bezpieczne jego stosowanie w obniżonej temperaturze otoczenia. Zawarty chlorquinaldol to pochodna 8-hydroksychinoliny mająca działanie przeciwbakteryjne (gronkowce, paciorkowce, pałeczki z rodziny Enterobacteriaceae). Działa również na pierwotniaki i niektóre grzyby (C. albicans).

Acne Win - wskazania

Trądzik pospolity.

Acne Win - Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników kremu. Nie stosować u osób w wieku poniżej 12 roku życia. Nie stosować kremu na uszkodzoną skórę, błony śluzowe, wargi, okolice moczowo-płciowe, do oczu i na skórę w okolicy oczu.

Acne Win - ciąża

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Acne Win - dawkowanie

Niewielką ilość kremu nakładać 2 razy dziennie na czystą skórę. W przypadku wcześniejszego umycia skóry zaleca się okres 20 minut przerwy przed zastosowaniem kremu. Ekspozycja na obniżoną temperaturę otoczenia może nastąpić po upływie 20 minut od wchłonięcia się kremu po jego nałożeniu na skórę. Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Acne Win - uwagi

Pharmindex