Adper™ Prompt™ L-Pop

Spis treści

Adper™ Prompt™ L-Pop - Skład

Opakowanie standardowe 40 szt. (4,8 ml)<br>Zestaw średni 100 szt. (12 ml)<br>Zestaw duży 200 szt. (24 ml)<br>Zestaw ekonomiczny 500 szt. (60 ml)<br>Zestaw mini 20 szt. (2,4 ml)<br>50 jednorazowych aplikatorów mini, kolor żółty

Adper™ Prompt™ L-Pop - Działanie

Samowytrawiający system łączący dostępny w jednorazowych opakowaniach blistrowych L-Pop. Po aktywacji obydwu składników roztwór nadaje się bezpośrednio do użycia. Podczas wcierania materiału w powierzchnię ubytku odbywa się jednoetapowe wytrawianie, przygotowanie powierzchni i penetracja żywicy. Materiał łączący utwardza się światłem lampy halogenowej, laserowej, diodowej lub plazmowej.

Reklama

Adper™ Prompt™ L-Pop - Wskazania

Łączenie kompozytowych materiałów do wypełnień z zębiną i szkliwem. Łączenie kompomerowych materiałów do wypełnień z zębiną i szkliwem. Łączenie światłoutwardzalnych uszczelniaczy do bruzd i zagłębień.

Adper™ Prompt™ L-Pop - Przeciwskazania

Nadwrażliwość na akrylany. Ze względu na wysoką siłę łączenia ze szkliwem i możliwość uszkodzenia szkliwa w czasie usuwania zamków, zastosowanie systemu w ortodoncji jest przeciwwskazane. System jest przeznaczony do łączenia wyłącznie światłoutwardzalnych materiałów kompozytowych oraz kompomerowych i nie nadaje się do materiałów podwójnie utwardzanych i samoutwardzalnych.

Adper™ Prompt™ L-Pop - Efekty uboczne

U osób wrażliwych może wystąpić skórna reakcja alergiczna. W pojedynczych przypadkach (szczególnie w momencie nie przestrzegania zalecanych zasad postępowania) może wystąpić podrażnienie miazgi.

Adper™ Prompt™ L-Pop - Uwagi

Unikać kontaktu materiału z błoną śluzową, skórą i oczami. Stosowanie materiałów podkładowych zawierających eugenol może zaburzyć proces wiązania - stosować podkłady bez zawartości eugenolu. W przypadku obnażenia miazgi nałożyć preparat na bazie wodorotlenku wapnia np. Alkaliner, a następnie pokryć warstwą podkładu Vitrebond.

Pharmindex
<-- popup -->