Allerco - szampon nawilżający

Spis treści

Allerco - szampon nawilżający - skład

Metabolit witaminy PP, naturalne emolienty (wyciąg z palmy murumuru, lecytyna pochodzenia roślinnego, wyciąg z czarnego owsa), wyciąg z lnu. Baza myjąca: naturalne środki powierzchniowo czynne (sarkozyniany, pochodne betainy, wyciąg z jabłek). Nie zawiera substancji zapachowych i barwników.

Allerco - szampon nawilżający - Działanie

Hipoalergiczny szampon do włosów. Delikatnie myje włosy, zapobiegając wysuszeniu i nie naruszając naturalnej bariery hydrolipidowej naskórka. Chroni skórę przed podrażnieniami i przywraca jej naturalną równowagę. Metabolit witaminy PP chroni przed powstawaniem podrażnień. Wyciąg z lnu działa odżywczo na włosy, intensywnie nawilża i chroni skórę przed nadmierną utratą wody z jej głębszych warstw. Wyciąg z czarnego owsa, zawierający polisacharydy i aminokwasy - składniki Naturalnego Czynnika Nawilżającego, zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie. Odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry oraz wzmacnia strukturę włosów, wygładzając je i nadając im połysk. Lecytyna pochodzenia roślinnego oraz wyciąg z palmy murumuru, bogaty w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT), uzupełniają niedobory lipidów w skórze, redukując transepidermalną utratę wody oraz zapobiegając łuszczeniu się naskórka. Działają naprawczo i regenerująco na włosy. Baza myjąca szamponu oparta jest na delikatnych i naturalnych środkach powierzchniowo czynnych (sarkozynianach, pochodnych betainy oraz wyciągu z jabłek), które nie naruszają naturalnej bariery hydrolipidowej naskórka, zapewniają skórze odpowiednie pH, nie powodują podrażnień i nie wysuszają skóry.

Reklama

Allerco - szampon nawilżający - wskazania

Codzienna pielęgnacja włosów oraz suchej, wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii skóry głowy. Produkt odpowiedni do stosowania u dzieci i niemowląt.

Allerco - szampon nawilżający - dawkowanie

Szampon nanieść na mokre włosy i starannie masować do uzyskania piany. Dokładnie spłukać wodą.

Allerco - szampon nawilżający - uwagi

Pharmindex
<-- popup -->