Alliogal

Spis treści

Alliogal - Skład

Preparat zawiera: macerat świeżego czosnku z olejem z nasion wiesiołka tłoczonym na zimno. Zawartość składników na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kaps.): 0,162 g kwasów tłuszczowych nasyconych, 0,174 g kwasów tłuszczowych jednonienasyconych, 1,764 g kwasów tłuszczowych wielonienasyconych, w tym 0,189 g kwasu GLA (γ-linolenowy).

Alliogal - Działanie

Suplement diety. Składniki zawarte w preparacie w połączeniu z właściwą dietą wywierają korzystny wpływ na system immunologiczny i układ krążenia.

Reklama

Alliogal - Wskazania

Uzupełnianie diety w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, w tym kwas GLA i allicynę, zalecany jest szczególnie w okresie przesilenia organizmu i narażenia na infekcje.

Alliogal - Przeciwskazania

Ostre stany zapalne żołądka. Białaczki. Zaburzenia krzepnięcia krwi. Nie stosować przed zabiegami operacyjnymi. Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Alliogal - Ostrzeżenia

Ostrożnie stosować w przypadku chorób dróg żółciowych, w tym kamicy żółciowej oraz u dzieci do 8 rż. Preparat może wydłużać czas krwawienia.

Alliogal - Ciąża

Nie zaleca się stosowania w okresie karmienia piersią.

Alliogal - Interakcje

Może nasilać działanie leków antyagregacyjnych.

Alliogal - Dawkowanie

Doustnie. 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Alliogal - Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex