AloeVera 2

Spis treści

AloeVera 2 - Skład

Preparat zawiera 100% czystego, niefiltrowanego soku z aloesu.

AloeVera 2 - Działanie

Suplement diety zawierający sok z aloesu pozyskiwany metodą odwróconej osmozy. Sok z aloesu zawiera witaminy (wszystkie z grupy B, C, E, beta-karoten, kwas foliowy), minerały (wapń, magnez, fosfor, sód, cynk, żelazo, mangan, potas, chrom, miedź, german, selen), enzymy i aminokwasy. Sok z aloesu wykazuje właściwości oczyszczające i detoksykacyjne, bakteriobójcze i stymulujące układ immunologiczny. Aloes wykazuje również działanie gastroprotekcyjne, wyściełając ściany układu pokarmowego, zabezpiecza przed nadkwaśnością i działaniem szkodliwych drobnoustrojów.

Reklama

AloeVera 2 - Wskazania

Uzupełnianie diety w dolegliwościach wynikających ze stresu i niehigienicznego trybu życia oraz w okresie rekonwalescencji.

AloeVera 2 - Przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

AloeVera 2 - Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 50 ml soku, rano na czczo. Dzieci powyżej 10 rż.: 25 ml dziennie, rano na czczo. Preparat przyjmować bezpośrednio lub po rozcieńczeniu w soku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

AloeVera 2 - Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Pharmindex
<-- popup -->