AloeVera 2 + Antyoksydanty

Spis treści

AloeVera 2 + Antyoksydanty - Skład

100 ml preparatu zawiera: 986 mg soku z aloesu, 100 mg ekstraktu z acai, 50 mg soku z owoców goji, 50 mg ekstraktu z korzenia maca, 50 mg soku z owoców camu camu, 50 mg soku z owoców maqui, 50 mg soku z morwy indyjskiej i 50 mg soku z mangostanu właściwego.

AloeVera 2 + Antyoksydanty - Działanie

Suplement diety zawierający sok z aloesu pozyskiwany metodą odwróconej osmozy wzbogacony o antyoksydanty. Antyoksydanty chronią komórki organizmu przed stresem oksydacyjnym. Sok z aloesu zawiera witaminy (A, B1, B2, B6, B12, C, E, PP, kwas foliowy) oraz aminokwasy egzogenne. Sok aloesu korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu immunologicznego, produkcję kolagenu i procesy gojenia. Substancje zawarte w aloesie mogą wpłynąć na pracę jelit i efektywniejszą absorpcję protein oraz redukcję niepożądanych bakterii i drożdży.

Reklama

AloeVera 2 + Antyoksydanty - Wskazania

Uzupełnianie diety w sok aloesowy i antyoksydanty.

AloeVera 2 + Antyoksydanty - Przeciwskazania

Dzieci. Kobiety w ciąży i karmiące piersią. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

AloeVera 2 + Antyoksydanty - Ciąża

Nie stosować u kobiet w okresie ciąży i karmienia piersią.

AloeVera 2 + Antyoksydanty - Dawkowanie

Doustnie. Dorośli: 50 ml 2 razy dziennie, przed śniadaniem i przed snem, bezpośrednio lub po rozcieńczeniu w wodzie lub dowolnym soku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

AloeVera 2 + Antyoksydanty - Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Pharmindex
<-- popup -->