AlphaSorb-C

Spis treści

AlphaSorb-C - skład

1 kaps. zawiera: 800 mg wapnia, 500 mg witaminy C, 100 mg bioflawonoidów cytrusowych, 50 mg kwasu alfa-liponowego, 25 mg proszku z aceroli, 25 mg proszku z nasion dzikiej róży, 25 mg rutyny.

AlphaSorb-C - Działanie

Suplement diety. Witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, kości, chrząstki, dziąseł, skóry i zębów. Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych, w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina C przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w regeneracji zredukowanej formy witaminy E i zwiększa przyswajanie żelaza. Wapń przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, w utrzymaniu prawidłowego przekaźnictwa nerwowego, bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek. Wapń jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości i zębów. Kwas alfa-liponowy wykazuje właściwości przeciwutleniające.

AlphaSorb-C - wskazania

Uzupełnianie diety w witaminę C, wapń, bioflawonoidy i kwas alfa-liponowy.

AlphaSorb-C - Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu.

AlphaSorb-C - dawkowanie

Doustnie, dorośli: 1 kaps. 3 razy dziennie, w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

AlphaSorb-C - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Pharmindex