Altevit C z lipą

Spis treści

Altevit C z lipą - Skład

5 ml preparatu zawiera: 13 mg wyciągu z lipy, 2300 mg wyciągu z prawoślazu, 6 mg witaminy C. Na rynku dostępne sa dwie wersje produktu z cukrem i bez cukru.

Altevit C z lipą - Działanie

Suplement diety. Wyciąg z lipy działa rozgrzewająco i napotnie. Wyciąg z prawoślazu nawilża i osłania błony śluzowe jamy ustnej i gardła. Zawarte w wyciągu śluzy ułatwiają regenerację błony śluzowej. Witamina C uzupełnia stany jej niedoboru i działa ogólnie wzmacniająco na organizm, wspomaga funkcje obronne organizmu podczas zwiększonej podatności na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Reklama

Altevit C z lipą - Wskazania

Uzupełnienie diety w składniki korzystnie wpływające na błony śluzowe jamy ustnej i gardła.

Altevit C z lipą - Przeciwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników syropu.

Altevit C z lipą - Dawkowanie

Doustnie. 5 ml syropu (1 łyżeczka) 3 razy dziennie. Ilość syropu odmierzyć miarką dołączoną do opakowania. Przed użyciem wstrząsnąć. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej.

Altevit C z lipą - Uwagi

Nie stosować przed długi okres czasu ze względu na możliwość zmniejszenia wchłaniania witamin, soli mineralnych i innych związków odżywczych, ponieważ śluzy hamują wchłanianie w przewodzie pokarmowym. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nieznaczne zmętnienie preparatu nie stanowi wady produktu, ponieważ preparat zawiera ekstrakt roślinny.

Pharmindex
<-- popup -->