Amocon

Spis treści

Amocon<sup></sup> - Skład

1 saszetka Amocon zawiera: 138 &micro;g biotyny i 4,98 g hydrolizatu żelatyny. 1 saszetka Amocon Forte zawiera: 5 mg biotyny i 4,98 g hydrolizatu żelatyny.

Amocon<sup></sup> - Działanie

Suplement diety z biotyną i hydrolizatem żelatyny. Zawarta w preparatach biotyna wspomaga keratynizację i różnicowanie komórek naskórka oraz przydatków skórnych, poprawiając ich stan i wygląd. Hydrolizat żelatyny jest łatwo przyswajalnym naturalnym źródłem aminokwasów do budowy włosów i paznokci.

Reklama

Amocon<sup></sup> - Wskazania

Uzupełnienie diety w biotynę i hydrolizat żelatyny - składniki stosowane w celu poprawy struktury i wyglądu włosów i paznokci. Dla pacjentów z niedoborem biotyny. Amocon: łamliwość włosów, kruchość paznokci. Amocon Forte: wypadanie włosów, ścieńczenie płytek paznokciowych.

Amocon<sup></sup> - Przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u dzieci.

Amocon<sup></sup> - Ostrzeżenia

Preparat może zawierać śladowe ilości laktozy. Preparat zawiera aspartam - źródło fenyloalaniny.

Amocon<sup></sup> - Ciąża

Nie stosować w ciąży i okresie karmienia piersią.

Amocon<sup></sup> - Dawkowanie

Doustnie. 1 saszetkę dziennie, zawartość rozpuścić w ok. 150 ml niegazowanej wody. Najlepiej spożyć bezpośrednio po sporządzeniu. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Amocon<sup></sup> - Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Pharmindex
<-- popup -->