AnidaDerm krem AZS

Spis treści

AnidaDerm krem AZS - Skład

Krem zawiera: olej parafinowy, wazelinę białą, hialuronian sodu, stearynian glicerolu, kwas stearynowy, olej silikonowy (cycloheksasiloxane), alkohol stearylowy, glikol polioksyetylenowy, glikol kaprylowy, trietanoloaminę, wodę oczyszczoną.

AnidaDerm krem AZS - Działanie

Wyrób medyczny. Preparat łagodzi dolegliwości podrażnionej skóry, takie jak suchość, zaczerwienienie, świąd, pękanie naskórka poprzez stworzenie warstwy ochronnej (filmu), która nie dopuszcza do wyparowania wody z naskórka, dzięki czemu skóra staje się nawilżona, miękka i bardziej elastyczna, a efekt natłuszczający wspomaga działanie ochronne. Warstwa ochronna zapobiega wtórnym infekcjom poprzez redukcję swędzenia i ochronę przed drapaniem się, oraz zmniejsza podatność skóry na uszkodzenia mechaniczne. Krem nie zawiera w swoim składzie konserwantów, barwników i substancji zapachowych, które mogłyby dodatkowo podrażniać chorobowo zmienioną skórę.

Reklama

AnidaDerm krem AZS - Wskazania

Łagodzenie przebiegu chorób dermatologicznych takich jak atopowe zapalenie skóry, egzema, łuszczyca.

AnidaDerm krem AZS - Przeciwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować w połączeniu z innymi wyrobami na skórę.

AnidaDerm krem AZS - Dawkowanie

Zewnętrznie. Na oczyszczoną skórę nanieść krem i delikatnie go wmasować. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Najlepszy efekt osiąga się po zastosowaniu na skórę oczyszczoną z martwego naskórka, potu i pozostałości kosmetyków, wobec czego najlepiej stosować krem bezpośrednio po kąpieli/myciu. Aby jeszcze lepiej ulżyć swędzącej skórze, krem ochłodzić przed nałożeniem.

AnidaDerm krem AZS - Uwagi

Pharmindex
<-- popup -->