Apetyt Stop Max

Reklama

Działanie

Suplement diety w postaci tabletek do ssania o smaku grejpfrutowo-pomarańczowym. Składniki preparatu pomagają zmniejszyć uczucie głodu, powstrzymują lipogenezę i akumulację tłuszczów w organizmie, blokują enzym odpowiedzialny za przemianę węglowodanów w tłuszcze. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych i do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Wskazania

Uzupełnianie diety w celu zmniejszenia uczucia głodu między posiłkami.

Przeciwwskazania

Dzieci poniżej 12 rż. Ciąża i okres karmienia piersią. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Środki ostrożności

Zawiera synefrynę. W czasie stosowania ograniczyć spożycie innych produktów zawierających synefrynę takich jak owoce cytrusowe.

Ciąża i laktacja

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci od 12 rż.: ssać 1-6 tabl. dziennie, między posiłkami, w zależności od potrzeb. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Reklama

Uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Pharmindex