Apetyt Stop Max

Spis treści

Apetyt Stop Max - skład

6 tabl. zawiera: 720 mg ekstrakty z Garcinia cambogia, 120 mg ekstraktu z gorzkiej pomarańczy, 30 mg ekstraktu z Gymnema sylvestre, 10 mg cynku i 60 µg chromu.

Apetyt Stop Max - Działanie

Suplement diety w postaci tabletek do ssania o smaku grejpfrutowo-pomarańczowym. Składniki preparatu pomagają zmniejszyć uczucie głodu, powstrzymują lipogenezę i akumulację tłuszczów w organizmie, blokują enzym odpowiedzialny za przemianę węglowodanów w tłuszcze. Cynk pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu kwasów tłuszczowych i do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych. Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.

Apetyt Stop Max - wskazania

Uzupełnianie diety w celu zmniejszenia uczucia głodu między posiłkami.

Apetyt Stop Max - przeciwwskazania

Dzieci poniżej 12 rż. Ciąża i okres karmienia piersią. Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Apetyt Stop Max - ostrzeżenia

Zawiera synefrynę. W czasie stosowania ograniczyć spożycie innych produktów zawierających synefrynę takich jak owoce cytrusowe.

Apetyt Stop Max - ciąża

Nie stosować w okresie ciąży i karmienia piersią.

Apetyt Stop Max - dawkowanie

Doustnie. Dorośli i dzieci od 12 rż.: ssać 1-6 tabl. dziennie, między posiłkami, w zależności od potrzeb. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Apetyt Stop Max - uwagi

Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zachowanie dobrego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego sposobu odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Pharmindex