Aqua-E™

Spis treści

Aqua-E™ - Skład

100 ml zawiera: 2969 mg witaminy E w postaci tokoferoli i tokotrienoli.

Aqua-E™ - Działanie

Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego dla dzieci powyżej 3. rż. i dorosłych. Preparat zwiększa osoczowe stężenie witaminy E u osób z zaburzonym mechanizmem wchłaniania, który może być spowodowany: mukowiscydozą, przewlekłym zapaleniem trzustki, chorobą Crohna, zaburzeniami funkcji wątroby, wrzodziejącym zapaleniem okrężnicy, po operacji żołądka lub jelit, celiakią, w trakcie i po przebytych infekcjach bakteryjnych, pasożytniczych, przy nietolerancji laktozy, przy przyjmowaniu leków oddziaływujących na jelita.

Reklama

Aqua-E™ - Wskazania

Preparat o właściwościach antyoksydacyjnych do postępowania dietetycznego u dzieci i dorosłych: z zaburzeniami wchłaniania, z niedoborami witaminy E, w stanach zwiększonego zapotrzebowania na witaminę E.

Aqua-E™ - Przeciwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Aqua-E™ - Ciąża

Lekarz może podjąć decyzję o zastosowaniu preparatu u kobiet w ciąży w zależności od indywidualnego stanu klinicznego.

Aqua-E™ - Dawkowanie

Doustnie 1,5 ml na dobę. W zależności od masy ciała, rodzaju problemu oraz stanu odżywienia lekarz powinien wskazać odpowiednie dawkowanie. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania pozajelitowego. W przypadku kobiet w ciąży oraz dzieci poniżej 3. rż. stosowanie preparatu ustala lekarz.

Aqua-E™ - Uwagi

Pharmindex